Crimson Resort & Spa Mactan

Přehled

Crimson Resort & Spa Mactan

Země
Filipíny
Lokalita
Cebu
Typ ubytování
hotel
Poloha
Přímo na pláži
Úroveň
4*

Hotel Crimson Resort and Spa Cebu se nachází v malebném mořském letovisku, 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Mactan Cebu. Byl postaven v 2010.
Zařízení se skládá z 290 pokojů. Hotel nabízí idylickou polohu na pláži s nedalekým zázemím města. Pokoje jsou zařízeny v příjemných neutrálních tónech a v tropickém stylu. Jsou vybaveny klasickým dřevěným nábytkem a pohodlným křeslem. Mají vlastní balkon a koupelnu s extra velkými okny. Restaurace Saffron má otevřenou kuchyň a můžete zde ochutnat celou řadu západních a asijských jídel. V plážovém baru Azure si hosté mohou vychutnat koktejly a v baru Tempo hraje živá klavírní hudba. Nejbližší zastávky autobusu jsou jen pár kroků od hotelu. Parkoviště lze využívat zdarma.

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Kontaktní informace
Pole označená * jsou povinná

Typ zážitku

Singles Collection pro sólo cestovatele

Hledáte poznávací zájezd a nemáte parťáka, který by s vámi cestoval? Poznávací zájezdy „Single Collection“ s českým průvodcem jsou určené pro sólo cestovatele, kteří rádi cestují v menší skupince (6-10 osob) stejně otevřených cestovatelů.

Luxusní cestování

Jedinečná místa, nejvybranější hotely, důraz na detail. To je edice našich luxusních cest

S českým průvodcem

Dopřejte si pohodlí českého průvodce, který s vámi cestuje již z Prahy a doprovází vás po celou dobu. Skupinky od 4 osob.

Kontaktujte svého odborného konzultanta

+420 241 718 646

Napište nám