Velký okruh národními parky amerického jihozápadu / 15 dní

  • Individuální dovolená na míru
  • Za krásami přírody

Přehled

S obytným vozem poznáte nejlépe nejkrásnější americké parky - tak vzhůru za dobrodružstvím!

Země
Spojené státy americké
Typ zájezdu
Poznávací
Podtyp zájezdu
dobrodružný, za přírodou, za sluncem
Min. a max. velikost skupiny
bez omezení
Strava
Beze stravy
Nástupní země
Česká republika
Nástupní místo
Praha
Průvodce
Není nutný
Počet nocí
13
Typ dopravy
pravidelná letecká linka

S obytným vozem poznáte nejlépe nejkrásnější americké parky, aniž byste museli utrácet velké částky za ubytování v často velmi dlouho dopředu zaplněných hotelech. Kromě Las Vegas Vás čekají národní parky GRAND CANYON, MONUMENT VALLEY, CANYONLANDS, ARCHES, CAPITOL REEF, BRYCE CANYON, ZION, YOSEMITE atd.
Dalšími místy kde lze začít nebo skončit Vaši dovolenou jsou např. San Francisco, Los Angeles, Salt Lake City nebo třeba Denver. Ceny letenek a jednosměrných pronájmů se liší, pro konkrétní cenu nás neváhejte kontaktovat.

Program

1. den: ODLET Spojené státy americké

Toto je návrh trasy, nicméně záleží jen na vás, jakou cestu si zvolíte. S obytným vozem nemáte prakticky žádná omezení, hlavní je to, kdy a kde musíte vůz vrátit.
Jsme schopni vám zařídit převzetí / vráceni "RV" např. v San Franciscu, Los Angeles, Las Vegas, Denveru, Salt Lake City a mnoha jiných místech (poslední dvě jmenovaná města jsou obzvláště vhodná pokud chcete vidět i NP Yellowstone).
K dispozici jsou vozy vhodné jak pro páry (2 os., tak i rodiny nebo přátelé (až 6 lůžek).
Pro ty, kteří preferují osobní vůz + ubytování v hotelu / motelu, máme připraven "záložní" plán - přesnou trasu se zarezervovaným ubytování. Zeptejte se nás na detaily, rádi vám pomůžeme.
Proč práve s Marco Polo?
Detailně zpracovaný program včetně vzdáleností, kilometráže, doby přejezdů.
Doporučení, kde se zastavit.
Seznam kempů a míst kde nocovat.
Velký autoatlas USA v ceně.
Vozy jsou kompletně pojištěné, s možností se je ještě připojistit a dokoupit si za zvýhodněné ceny např. GPS, kempingové vybavení, extra míle atd. Prostě mít dovolenou "all Inclusive".
Spolehlivé zázemí - máme více jak 20 let zkušeností. Doporučíme ten správný vůz a trasu pro vás - nechte si poradit od těch, kteří opravdu vědí.
24 hod. servis - ani v případě potíží vás neopustíme. Naše emergenci linka je jen pro vás a funguje 24/7.
---------------------------------------------------------------------------------
Odlet z Prahy do Vámi zvolené destinace: Las Vegas, Los Angeles, Salt Lake City, San Francisco.. . Po příletu Vás bude očekávat řidič na letišti a odveze do hotelu. Ubytování a odpočinek. Možnost prohlídky města.

2. den: Návrh trasy (v závislosti na příletové destinaci) LAS VEGAS – GRAND CANYON Spojené státy americké

(cca 280 mil / 450 km, 5 hod)
Individuální transfer do půjčovny karavanů. Převzetí vozu.
Grand Canyon je bezpochyby jeden z nejkrásnějších přírodních parků Severní Ameriky. Ač sem každoročně zavítá na pět milionů návštěvníků nemusíte mít obavy, místa je dost pro všechny. Pohled na Grand Canyonu zejména ráno a v podvečer, kdy červeno-hnědo-šedo-bílé skalní útvary, mění své odstíny v závislosti na dopadu světla je naprosto neopakovatelným zážitkem. Celým parkem protéká řeka Colorado, která pramení ve Skalistých horách a ústí do moře až ve vzdáleném Mexiku. Právě ta se po více než 6 milionů let prokousávala vrstvami usazených hornin a pomocí vlivu eroze se jí za tu dobu podařilo vytvořit doslova skvost přírody. Není divu, že Grand Canyon bývá velmi často zařazen i na neoficiální seznam Sedmi přírodních divů světa.

4. den: GRAN CANYON - ANTELOPE CANYON Spojené státy americké

(cca 130 mil / 215 km, 2,5 hod)
Dnes se vydejte do Page u jezera Powel. Odjezd ke kaňonu Antelope, bezpochyby jednomu z nejúchvatnějších a nejfotografovanějších míst na americkém jihozápadě.
Fakultativně komentovaná prohlídka (vstup) do Antelope Canyon (cca 1,5 hod.)

ANTELOPE CANYON
Pouhých pár mil východně od arizonského městečka Page leží úzký štěrbinový kaňon vyřezaný do červeného pískovce periodickým působením říčky Antelope Creek. Jedinečná katedrála světla s pravidelně obroušenými stěnami je ukryta pod povrchem okolního terénu až v hloubce 10 metrů. V čase právě kolem poledne, v době, kdy je slunce nejvýše na obloze a dovnitř dopadají kolmo jeho paprsky, rozehrává se zde nepopsatelné divadlo – jedinečná hra světel a stínů. V tuto dobu stěny úzkého kaňonu doslova září a pro klasický fotoaparát je to nejvhodnější čas pro pořízení zdařilých snímků. Doba takového nasvícení je závislá na postavení slunce na obloze, pozdě odpoledne, ostatně stejně jako brzy ráno je soutěska ponořená do stínu. Celé místo leží v těsné blízkosti navažské tepelné elektrárny, jejíž 3 vysoké komíny jsou neomylným ukazatelem směru již z veliké dálky. Antelope Canyon leží na území indiánské rezervace Navajo, samotní Indiáni mají turisticky atraktivní místo ve své péči a tak se z něj snaží vytěžit maximum co lze. Vlastní soutěska má dvě části, do severní (Lower Canyon – blíže k jezeru Powel) se po zaplacení příslušného vstupného může jít bez průvodce a doba návštěvy není nijak časově limitována. Jižní část soutěsky (Upper Canyon) má výchozí místo na parkovišti přímo u silnice Hwy 98, zde sedí pod malým dřevěným přístřeškem Indiáni a opět vybírají vstupné. Do jižní části se musí jet organizovaně indiánskou dodávkou, čas zde strávený je hodinově limitován a každý další přesčas se musí řádně zaplatit. Jižní část je o poznání prostornější, pohodlnější a také více navštěvovaná. Většina fotografií použitých pro pohlednice, kalendáře a propagaci vzniká právě zde. Několik skalních oken ve stropě umožňuje efekt vrženého sloupu světla, který se dá zvýraznit zvířením jemného prachu pokrývajícího dno soutěsky. Dlužno dodat, že obě části kaňonu má na starosti jiná rodina Indiánů, proto pro každou část je zvláštní vstupné neopravňující navštívit část druhou.

5. den: ANTELOPE CANYON - MONUMENT VALLEY Spojené státy americké

(cca 175 mil / 280 km, 3,5 hod)
Odjezd do Monument Valley.

Typy na místa, která byste rozhodně neměli minout:
• East and West Mitten Buttes
• Merrick Butte and Mitchell Mesa
• Elephant Butte
• The Three Sisters
• Camel Butte
• Rain God Mesa a další

Národní park Monument Valley to je hlavně posvátné místo původních obyvatel Ameriky. Jen kousek od bran parku se před Vámi objeví majestátní skály nejrůznějších tvarů a také jmen. Ve starodávné kultuře Navahů měl každý skalní útvar své vlastní jméno. Například "Tři sestry" dole v údolí, "Totem" a "Král sedící na trůnu". Názvy jako "Pravá a levá palčáková rukavice" u mnohých vzbuzují úsměv. Pokud však zapojíte svou fantazii, skutečně můžete ve skalách některé věci rozpoznat.

6. den: NP MONUMENT VALLEY - MOAB Spojené státy americké

(cca 220 mil / 350 km, 6 hod)
Přejezd do města Moab, které leží mezi NP Canyonlands a Arches.

Před příjezdem do Moabu se po vaší levé straně objeví divoký národní park Canyonlands neboli Země kaňonů.

7.-8. den: NP CANYONLANDS - ARCHES Spojené státy americké

CANYONLANDS
Park je zejména rájem pěších cestovatelů, kteří vyrážejí mnohdy i na několikadenní výpravy do nitra rozervaných skal a odloučených kotlin vymletých řekami Colorádo a Green.
Park je rozdělen do 4 částí: Island in the Sky, Maze, Needles, rivers. „Bohužel“ ani jednu z oblastí byste němeli při návštěvě vynechat.
První správce parku Bates Wilson varoval návštěvníky slovy: „buďte připraveni vzdát se pohodlí“. Měl pravdu. Jen nepatrná část této 1360 čtverečních kilometrů veliké rezervace nabízí pohodlný průzkum z okénka vozu. Namísto toho je rájem pěších cestovatelů, kteří s batohem na zádech vyrážejí k mnohadenním výpravám do nitra rozervaných skal a odloučených kotlin vymletých řekami Kolorádo a Green. Mnozí cestovatelé považují Zemi kaňonů za nejúžasnější výtvor přírodních sil v Utahu i celých Spojených státech. Park je rozdělen na tři části: do jižní The Needles – Jehly a severní Island in the Sky – Ostrov v oblacích dojedeme vozem, ale do západní a velmi nepřístupné The Maze – Labyrint to jde jen pěšky. Ostatně slovo labyrint nejlépe vystihuje krajinou scenérii erozí rozbitých vrstev hornin, roklí, srázů, věží a hor. Při jejich spatření se jistě každému geologovi roztluče srdce radostným vzrušením.

ARCHES
Typy na místa, která byste rozhodně neměli minout:
• Delicate Arch
• North & South Windows a Turret Arch
• Wolfe Ranch

Dva tisíce kamenných oblouků - to je více než kdekoli jinde na světě zdobí náhorní poušť národního parku Arches. Mazi nimi vyniká Landscape Arch , s 91 metry délky se jedná pravděpodobně o největší přírodní most na celé planetě. Vzhledem ke strhujícím pohledům na rudohnědé a oranžové pískovcové útvary patří NP Arches k nejfotografovanějším národním parkům na americkém kontinentě.

9. den: NP ARCHES - CAPITOL REEF Spojené státy americké

(cca 170 mil / 270 km, 3,5 hod)
Odjezd do NP Capitol Reef.

Waterpocket Fold - zlom zemské kůry táhnoucí se skoro 100 mil napříč státem Utah, od pohoří Thousand Lake Mountains až k toku Colorado River. Vzájemně působící dvě geologické desky zde v průběhu milionu let zformovaly také kamenný hřeben, který vystupuje až do nadmořské výšky 2500 metrů.

10.-11. den: NP CAPITOL REEF - BRYCE CAYNON Spojené státy americké

(cca 110 mil / 180 km, 2,5 hod)
Odjezd do NP Bryce Canyon.

Typy na místa, která byste rozhodně neměli minout:
• Rainbow & Yovimpa
• Ponderosa Canyon
• Agua Canyon

Další zajímavá místa a vyhlídky:
• Swamp Canyon
• Paria View
• Bryce Point
• Inspiration Point
• Sunset Point
• Sunrise Point
• Fairyland Canyon
• Mossy Cave

Park protínají desítky kilometrů delších i kratších stezek. Prakticky každou z nich zvládne při troše vůle kdokoli. Podrobnou mapu tras obdržíme zdarma v návštěvnickém středisku. Nejvíce oblíbená pěšinka Navajo Loop Trail sbíhá dolů z místa Sunset Point v severní části parku. Končí zhruba po sedmi kilometrech ve Fairyland Point - Pohádkové říši. Strmá cestička vede ke dnu kaňonu, kde odhalí kamenné věže v neopakovatelných perspektivách. Teprve zde si člověk uvědomí trpělivou práci vody, která miliony let omílala rudý pískovec a obrušovala skálu v tenké ostny. Také zde uvidíme vzácné borovice prorůstající stísněným prostorem do značné výšky. Věžové útvary v Queen Garden, které nalezneme v závěru téhož výletu, patří k těm nejkrásnějším. Po dvou, třech hodinách volné a nenáročné chůze vyběhne chodníček zpět na okraj kaňonu. Ve vyšších partiích srázů se otevřou úchvatné rozhledy do nitra kaňonu. K severnímu odloučenému konci Rainbow a Yovimpa Point vede asfaltová silnice podél okraje hluboké strže. Na dvaceti devíti kilometrech mineme spoustu vyhlídek a odpočívadel.

Fotografové si zde přijdou rozhodně na své. Doruda zbarvené monolity, fantaskní tvary a množství stínů nadchnou zvlášť při zapadajícím slunci. Odborníci doporučují použít polarizační filtr se stativem. Ale i vyložený amatér zde nemá co zkazit. Za místo s nejpůsobivějším výhledem je považována vyhlídka Bryce Point v první třetině parku.

12. den: NP BRYCE CANYON - ZION Spojené státy americké

(cca 75 mil / 120 km, 1,5 hod)
Odjezd do NP Zion.

! Do NP je během sezóny (1.4.-30.10.) zakázán vjezd vozem kvůli enormnímu počtu návštěvníků. Funguje zde tzv shuttle system – dopravu do a z parku zajišťují autobusy, které staví na mnoha zastávkách (auta smějí pouze do Zion-Mt. Carmel Highway). Park si tak můžete projít sami pěšky (více jak 160km stezek), s místním rančerem, na kole nebo třeba na koni. Ubytování buď v karavanu mimo NP nebo lze za poplatek zajistit povolení ke kempování uvnitř parku.

Zion je opravdová perla nejen amerického středozápadu, ale vyniká mezi všemi národními parky. O jeho jedinečnosti svědčí i přísná opatření, která ale, upřímně, z něj dělají park vhodný pro lidi, kteří chtějí poznat krásu neporušené přírody a ne jen parkoviště pro auta.
Nejzajímavější místa parku se nacházejí v oblasti okolo hlavní silnice, Highway 9, podél soutěsky zvané Zion Canyon. Celým parkem se se pak táhnout desítky kilometrů stezek a také několik vyhlídek, z nichž mohou turisté obdivovat takřka nedotčenou krajinu, například Observation Point či Lava Point. Některá místa Národního parku Zion jsou přístupná bez povolení, jako třeba již zmíněná observation Point, severní část kaňonu pak vyžaduje povolení, které je možné si zakoupit ve střediscích. Týdenní povolenka stojí 12 dolarů na osobu, za každé vozidlo pak zaplatíte 25 dolarů.

13.-14. den: NP ZION - LAS VEGAS Spojené státy americké

Pobyt - výlet do NP Zion.

Dnes resp. nejpozději zítra návrat do Las Vegas.
(cca 170 mil / 270 km, 3 hod)

14. den LAS VEGAS - ODLET Spojené státy americké

Nejzazší návrat do Las Vegas a vrácení vozu. Individuální volno do odletu do Prahy.

15. den: PRAHA Spojené státy americké

Přílet

Termíny a ceny

22.06.2018 - 06.07.2018, cena od 57 490,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 57 490,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

29.06.2018 - 13.07.2018, cena od 57 490,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 57 490,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

06.07.2018 - 20.07.2018, cena od 67 890,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 67 890,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

13.07.2018 - 27.07.2018, cena od 71 990,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 71 990,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

20.07.2018 - 03.08.2018, cena od 71 990,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 71 990,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

27.07.2018 - 10.08.2018, cena od 71 990,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 71 990,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

03.08.2018 - 17.08.2018, cena od 71 990,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 71 990,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

10.08.2018 - 24.08.2018, cena od 71 990,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 71 990,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

17.08.2018 - 31.08.2018, cena od 64 290,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 64 290,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

24.08.2018 - 07.09.2018, cena od 64 290,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 64 290,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

31.08.2018 - 14.09.2018, cena od 64 290,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 64 290,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

07.09.2018 - 21.09.2018, cena od 51 490,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 51 490,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

14.09.2018 - 28.09.2018, cena od 51 490,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 51 490,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

21.09.2018 - 05.10.2018, cena od 48 000,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 48 000,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

28.09.2018 - 12.10.2018, cena od 48 000,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 48 000,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

05.10.2018 - 19.10.2018, cena od 48 000,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu 48 000,- Kč
Příplatek ze neomezené míle / auto 4 000,- Kč
Volitelné připojištění do zahraničí (storno, zavazadla...) 1 490,- Kč

Cena zahrnuje

* Letenku z Prahy do Las Vegas a zpět, vč. letištních tax v optimální knihovací třídě
* Ubytování po příletu ve 4* hotelu v Las Vegas
* Půjčení obytného vozu pro max 3 os. dle programu na 13 dní včetně rozšířeného pojištění až do 1,7 mil EUR (pro větší rodiny zařídíme i větší vůz)
* Poplatek za dalšího řidiče
* Balíček na ujetí 2500 mil (za příplatek neomezené míle)
* Základní zdravotní pojištění do zahraničí
* Pojištění CK
* Mapy a průvodce (cizojazyčné)

Cena nezahrnuje

* Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 990 Kč/os.
* Vratný depozit cca 500 USD/splatný na místě kreditní kartou
* Kampingové vybavení
* Navigace GPS
* Vízum do USA - zařídíme (350 Kč/os)
* Pohoné hmoty
* Vstupy do národních parků a poplatky za kempy

Slevy a příplatky


K dispozici máme mnoho typů a variant obytných vozů pro 2 - 7 os., ve standardních verzich nebo jako all inclusive s předplacenými mílemi, kempingovým vybavením atd. - neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám připravíme nabídku pobytu na míru.

Sleva až 15% z ceny pronájmu obytného vozu do 31.12.
Sleva až 10% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.1. do 31.1.
Sleva a 5% z ceny pronájmu obytného vozu od 1.2. do 28.2.
Další bonusy (např. jednosměrný pronájem apod.) na vyžádání - neváhejte se nás zeptat.
V případě, že letecka spol. vypíše akční ceny letenek, může být cena zájezdu ještě nižsí.

Fotogalerie

camper camper

Zeptejte se nás

Kontaktní informace
Pole označená * jsou povinná

Typ zážitku

Potápění

Klesáte podél korálové stěny do modré hlubiny a užíváte si klid, ticho a hejna rybiček. Potápění je návykové.

Africké safari

Vůně buše, tajemné zvuky, vycházející slunce a divoká zvířata okolo vás. Afrika má neopakovatelné kouzlo, které vás nutí se vracet zpět.

Historie a tradice

Duše a srdce země se poznají podle tradic, řemeslného umu a umění. Okuste daleké země poznáním jejich tradic

Kontaktujte svého odborného konzultanta

+420 241 718 646

Napište nám