USA a Havajské ostrovy, perly Tichého oceánu - individuálně

  • Individuální dovolená na míru
  • Za krásami přírody

Přehled

Poznávací zájezd na Havaj se zastávkou v San Franciscu a Los Angeles. Kompletní program zájezdu je možné upravit podle Vašeho přání.

Země
Spojené státy americké
Lokalita
Hawai
Typ zájezdu
Kombinovaný
Podtyp zájezdu
za mořem, za přírodou, za zábavou
Min. a max. velikost skupiny
bez omezení
Strava
Beze stravy, Dle programu
Nástupní země
Česká republika
Nástupní místo
Praha
Průvodce
Není nutný
Počet nocí
13
Typ dopravy
pravidelná letecká linka

Zájezd pro ty, kteří si svůj volný čas chtějí organizovat sami - pronajatým vozem budete moci procestovat nejkrásnější místa havajského souostroví. Součástí pobytu je i zastávka v San Franciscu a Los Angeles.

Program

1. den: ODLET - SAN FRANCISCO / 2 noci Spojené státy americké

Odlet z Prahy do San Franciska. Ubytování v hotelu na 2 noci
Alternativně možnost zastávky např. v New Yorku, Las Vegas atd.

2. den: SAN FRANCISCO Spojené státy americké

Volný program. Navštivte nejznámější památky San Francisca a jeho okolí jako je pevnost Alcatraz a most Golden Gate či Chinatown.
Pobyt v USA lze prodloužit a zkombinovat např. s výletem po Národních parcích jako je např. Yosemitské údolí, Sequoia atd.

3. den: SAN FRACISCO- MAUI / 3 noci Spojené státy americké

Odjezd na letiště a vrácení vozu. Odlet na Maui.
Na letišti si vyzvednete vůz střední kategorie (Ford Focus a pod.) s kompletním pojištěním a vydáte se do hotelu.
Ostrov Maui je, jak říkají místní obyvatelé, „no ka oi“, nejlepší místo na světě. Druhý největší ostrov celého Havajského souostroví si tento superlativ určitě zaslouží. Snad všichni návštěvníci ostrova souhlasí s domorodci, ano, Maui je země neporovnatelné krásy. Vedle stovek kilometrů bělostných pláží nabízí tento čarokrásný ostrov vše, co si i ten nejnáročnější turista může přát.
Stejně jako na většině Havajských ostrovů i Maui je oblíbeným rájem potápěčů a šnorchlování. Pokud neholdujete ani jedné možnosti, možná váš potěší výlet lodí s proskleným dnem či oceánské centrum Maui, kde naleznete různé druhy tropických ryb.
Nejlepší windsurfaři se sjíždějí na pláž Hookipa, kde je můžete pozorovat i ty největší hvězdy tohoto sportu. Mezi další oblíbené aktivity patří rybaření, pěší turistika a výlety do okolí a také cykloturistika. Jednou z nejtěžších tratí je sjezd ze sopky Haleakala.
Stejně jako na ostrově Oahu i na Maui je možné nalézt golfové hřiště světové kvality stejně jako jízdárnu koní, které vás vyvezou na krásnou projížďku této tropické destinace.
Tip na výlet: Během listopadu až dubna migrují Keporkaci na Havaj, aby zde porodily v klidných a teplých vodách Havaje, pozorování těchto velryb může být vzrušujícím zážitkem.
Velmi oblíbené je také šnorchlování u atolu Molokini.

4.-5. den: ostr. MAUI Spojené státy americké

Vynechat byste během svého pobytu určitě neměli Národní park Haleakala a Iao Valley. Rozloha parku je 122,15 km². Dominantou je spící sopka Haleakala (East Maui) s nejvyšším bodem ve výšce 3 055 m. K její poslední erupci došlo kolem roku 1490. Zabírá až 75 % rozlohy parku. Území parku se od vrcholu Haleakala rozkládá směrem dolů po jihovýchodním svahu hory až po pobřeží Kipahulu poblíž města Hana. Park vznikl v roce 1916 jako součást Hawaii National Park. Název Haleakala znamená v havajském jazyce „dům slunce“. Podle místní legendy zde polobůh Maui uvěznil slunce, aby tak prodloužil den.
Park je rozdělen do dvou sekcí – oblast vrcholku hory a pobřežní oblast Kipahulu. Tyto dvě části parku nejsou přímo spojeny silnicí, ale do obou se dostaneme z Kahului. Park je vyhledávaným cílem turistů, ročně sem zavítá kolem 1,5 miliónu návštěvníků. Je otevřen celoročně 24 hodin, výjimkou bývá pouze zavření kvůli nepříznivému počasí.
Jsou zde tři dobře fungující návštěvnická centra: na úrovni moře Kipahulu Visitor Center, ve výšce 2 134 m Park Headquarters Visitor Center a nejvýše je umístěné Haleakala Visitor Center (2 969 m). V parku není žádná veřejná doprava ani zde nenajdeme žádnou čerpací stanici.
Místní zajímavosti
Summit area – zahrnuje vrchol vulkánu, Haleakala Crater a jeho okolí. Do této části parku se dostaneme po silnici č. 378. Hlavním lákadlem je určitě masivní kráter sopky široký dvě míle (3,2 km) a hluboký cca 2 600 stop (790 m). Vnitřek kráteru tvoří mimo jiné velké struskové kužele. Z vrcholu vedou ke kráteru dvě hlavní stezky – Halemau´u a Sliding Sands. Na vrchol sopky se každé ráno vypravuje mnoho lidí za pozorováním úchvatného východu slunce, to samé, možná ještě ve větším měřítku, se pak opakuje při západu slunce.
V nižší části údolí se nachází sekce Kipahulu. Z oblasti vrcholu se sem sjet nedá, k cestě musíte použít klikatou pobřežní komunikaci. V horní části údolí se nachází biologická rezervace, která je ale pro veřejnost uzavřena z důvodu ochrany rostlin a živočichů v tomto křehkém deštném lese. Podél toku říčky Palikea Stream, v rokli zvané Ohe´o, najdeme více než dva tucty jezírek se vzácnými původními sladkovodními rybami. Turistickou stezkou můžete vyšlápnout až k patě vodopádů Waimoku Falls.
Fakultativně (za příplatek) setkání s českou průvodkyní a celodenní výlet po ostrově.
Vezme Vás na na místo, kde naposledy na Maui proudila láva ( možny trek lávovým polem) na sopku Haleakala. Poté sjedete do asi 1000 m.n.m. a pojedete se podívat ja jih ostrova po malé silničce, která jediná rozetíná černé lávové pole (je zde vidět rozloha výbuchu sopky a její dopady) a pak se cestou zpět stavíte podívat na petroglyfy.
Fakultativně návštěva ostrova MOLOKAI
V rámci jednodenní návštěvy (případně i s přenocováním) lze navštívit sousední ostrov Molokai.
Na místě můžete podniknout individuální výlet, případně komentovaný výlet s místním průvodcem. Další možnosti jak prozkoumat tento ostrov jsou individuálně s pronajatým vozem nebo z ptačí perspektivy – helikoptérou.
Ostrov Molokai patří k nejméně zmodernizovaným ostrovům Havajského souostroví. Objevíte zde dosud nedotčenou přírodu, nenajdete žádné mrakodrapy ani semafory, ale uvidíte vysoké mořské útesy, které jsou všeobecně považovány za nejvyšší útesy na světě. I jejich délka je úchvatná, nejdelší leží na jižním pobřeží ostrova a měří až 28 mil. Povrch ostrova vyhovuje turistům a cykloturistům. Vhodná je návštěva národního historického parku Kalaupapa. Narazíte zde také na pláž Papohaku – jednu z největších bílých pláží na souostroví. Poznat můžete i životní styl původních obyvatel ostrova Molokai, jestliže navštívíte města Kaunakakai a Halawa Valley. Na ostrově není příliš turistických lákadel a vyhlášených pláží. Jsou zde však krásné hory a vodopády. Ostrov je rozdělen do dvou hlavních geografických oblastí – západní a východní.
Západní část ostrova leží v nižších nadmořských výškách a je velmi suchá. Jednou z mála zajímavostí jsou téměř neporušené pobřežní duny Mo’omomi, jež jsou chráněné.
Východní část tvoří náhorní plošina pokrytá lesním porostem. Ve vysokých nadmořských výškách rostou rozmanité endemické rostliny, ve výškách pod 1200 metrů se vyskytují eukalypty a cypřiše. Žijí tu jeleni a divoká prasata.
Papohaku Beach (Three Miles Beach)
Pro relaxaci u vody se na ostrově nachází vhodná pláž Papohaku Beach, známá také pod názvem Three Miles Beach. Je to jedna z největších pláží s bílým pískem na havajských ostrovech. Je asi tři míle dlouhá a 100 metrů široká. Najdete zde možnosti kempování, k dispozici jsou sprchy a odpočinkové místnosti. Z pláže je vidět na Oahu.

6. den: ostr. KAUAI / 3 noci Spojené státy americké

Dnes necháte za sebou ostrov Maui a odletíte do Lihue na ostrově Kauai. Na letišti si vyzvednete vůz a přesunete se do hotelu.
Jedinečná příroda deštného pralesa v horách ostrova, Waimea Canyon přezdívaný „Grand Canyon Pacifiku“, panenské pláže ostrova Kauai, vodopády Wailua a úchvatný výhled na pobřeží Na Pali.

Mezi největší přírodní atrakce ostrova patří útesová oblast na severozápadě ostrova zvaná Na Pali Coast a Waimea Canyon. Severně od tohoto kaňonu se rozprostírá Koke'e State Park a bažiny Alaka'i Swamp. Těmito bažinami vede několik stezek. Pokud by jste ale chtěli navštívit místo s největšími dešťovými srážkami na světě, průměrně kolem 2 000 mm za rok, museli by jste si pravděpodobně najmout vrtulník. Nejmokřejší místo se nachází v blízkosti Mt. Wai'ale'le. Do kaňonu ani do Koke'e SP se neplatí vstup.

Na Pali - Útesy - nádherné útesové pobřeží severozápadní části ostrova Kauai je z velké části nepřístupné. Útesy se rozprostírají po délce 24 kilometrů podél pobřeží. Dosahují výšky až 1300 metrů a to na pouhých třech kilometrech od pobřeží. Vyskytují se zde často ojedinělé rostliny i živočichové.

Waimea Canyon
Mark Twain nazval na kilometr hluboký kaňon "Grand Canyon of the Pacific". Stěna dávného vulkánu se během geologického pohybu sesula a umožnila řece Waimea River během pěti miliónů let vytvořit dnešní na 16 kilometrů dlouhý a jeden kilometr široký kaňon. Voda na dně kaňonu je zbarvena do červena díky velkému obsahu železa a hlíny a lávy způsobené erozí.

Koke'e
Koke'e State Park se rozprostírá na ploše 4345 akrů v nadmořské výšce mezi 1056-1386m. Tento chladnější region byl stvořen před šesti milióny lety ohnivým splanutím Bohyně ohně Pele, která poté, co zde nenašla vhodné místo k usazení, opustila tento ostrov. Legenda tvrdí, že zanechala své stopy na Pu'u Ka Pele podél kaňunu Waimea Canyon. A ostěhovala se na sousední sotrov O'ahu.

7.-8. den: ostr. KAUAI Spojené státy americké

Doporučujeme výlet vrtulníkem kolem ostrova k pobřeží Na Pali, které je autem nepřístupné. Buďte si jisti, že tento výlet se stane top v žebříčku Vašich zážitků nejen z ostrova Kauai, ale celé Havaje. Dále navštivte Waimea Canyon - Grand Canyon Pacifiku - vysoký 900 m a dlouhý asi 16 km. Odpoledne se pak vydejte vzhůru k řece Wailua River a jeskyni "Fern Grotto". Neměli byste si nechat ujít ani cestu na severní pobřeží ostrova. Západ slunce v zátoce Hanalei Bay v Princeville bude jistě jedním z nezapomenutelných momentů.

9. den: ostr. OAHU / 3 noci Spojené státy americké

Odjezd na letiště a odlet do Honolulu. Na letišti si vyzvednete váš vůz a odjezd do hotelu.
Během následujících dní budete mít příležitost poznat jak administrativní centrum ostrova Oahu - Honolulu s kultovní pláží Waikiki, památník USS Arizona Memorial v Pearl Harbor, loď Mighty Mo, Chinatown nebo možnost vydat se na jihovýchodní pobřeží ostrova k zátoce Hanauma Bay, kde jsou skvělé podmínky pro šnorchlování. Na severním pobřeží ostrova jsou zase největší vlny, oblíbené zejména mezi surfaři.

10.-11. den: ostr. OAHU Spojené státy americké

Fakultativně např. individuální či skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem: Pearl Harbour and Island Tour, nebo pouze zajištění vstupenek do Pearl Harbour vč. USS Arizona (nutné objednat dostatečně dopředu) a další výlety ať už skupinové nebo se soukromým průvodcem.

Typ na výlet po Oahu: Nejdříve Waikiki + Pláže. Pak se vydejte se k soše Duke Kahanamoku. Krátká projížďka centrem Honolulu a lekce historie u paláce Iolani a sochy Krále Kamehameha. Dále byste neměli vynechat kráter Leahi (Diamond Head) a záliv Hanauma Bay v jihovýchodní části ostrova. V severní části ostrova se zase nachází krásný záliv Waimea Bay. Zde by vás pak mohla zaujmout botanická zahrada. Poté se vydejte k vyhlídce Nuuanu Pali Lookout k návštěvě historického místa, ale hlavně úchvatné vyhlídky na část ostrova s pohořím Koolau. Vyhledávaným místem je také buddhistický chrám Bydo-in ve Valley of the Temples. V jihozápadní části ostrova se nachází lávové pobřeží Kaena point, kde jsou také známé trekové trasy.

12. den: ODLET: HONOLULU - LOS ANGELES Spojené státy americké

Dnes Vás čeká rozloučení s Havají. Vrácení vozu na letišti a odlet do Los Angeles. Individuální transfer do hotelu (shuttle, taxy), alternativně pronájem vozu.
Los Angeles je ale plné lákadel, vydejte se např. do Filmových studií Universals nebo Warner Bros. Navštivte Hollywood či Beverly Hills nebo odpočívejte na známých pláží v Santa Monice.
Fakultativně možnost zajištění výletu s průvodcem.

13. den: LOS ANGELES Spojené státy americké

Los Angeles je nejlidnatějším městem v Kalifornii a druhé největší město v USA. Jeho sousedním státem je Mexiko u pobřeží Tichého oceánu. Je jedním z nejvýznamnějších světových center vzdělání, kultury, vědy, technologií a mezinárodního obchodu. Mezi nejznámější města, čtvrtě či okresy patří Santa Monica, Long Beach, Anahaim, Riverside, Beverly Hills, West Hollywood, Van Nuys, Encino, Pasadena, Burbank nebo Bel-Air. Rozmanitá je rovněž krajina v okolí Los Angeles – hory, údolí, lesy, poušť a písčité pláže.
V Los Angeles je celkem pravidlem potkávat filmové a televizní štáby doslova na každém rohu. Město je díky slavnému Hollywoodu průmyslovým světovým centrem filmové kultury. Mezi další důležitá odvětví průmyslu v Los Angeles patří cestovní ruch, kultura, finance, obchod, farmacie, média či zpracování potravin.
Pro turisty v Los Angeles je problémem jeho roztahanost, na kterou nejsme z Evropy zvyklí. Žádná dvě zde popsaná místa nejsou od sebe ve vycházkové vzdálenosti. Pokud máte méně než dva dny, pak si určitě pečlivě rozvrhněte, co chcete vidět a podle toho naplánujte i jednotlivé přejezdy mezi lokacemi. Nebo si kupte lístek na okružní turistický autobus, který se tu vyplatí více než kde jinde. Co byste neměli určitě vynechat je již zmiňovaný Hollywood a Santa Monica, což jsou dvě místa asi nejvíce symbolizující Los Angeles.

14. den: ODLET LOS ANGELES - PRAHA Spojené státy americké

Odlet do Prahy.

15. den: PRAHA Spojené státy americké

Přílet

----- volitelné prodloužení: ostrov BIG ISLAND ------ Spojené státy americké


BIG ISLAND - 2 noci Spojené státy americké

Odlet na ostrov Hawaii, známý také jako The Big Island.
Na letišti si vyzvednete vůz a přesunete se do hotelu.
Havajskému ostrovu se také říká „Velký ostrov – The Big Island“ a to proto, že je větší než všechny ostatní. Má různorodý povrch, takže tu najdete aktivní sopky pobřežní pustiny, bujné deštné pralesy a zasněžené vrcholky. Nejkrásnější krajina je na území Havajského národního vulkanického parku, kde můžete jet autem nebo na kole po okraji obrovského kráteru sopky (kaldery) Kilauea nebo se procházet po ještě doutnajícím dnu. Je tu spousta pláží, některé pokryté korálovým pískem. Na ostrově je také mnoho historicky zajímavých míst.

Vydejte na celodenní výlet „Grand Circle Island Tour„ do Hawaii Volcano National Park. Cestou se zastavte na některé z farem pěstující kávu nebo oříšky a v zálivu Kealakekua Bay. V NP shlédnete do kráteru Kilauea Iki a v okolí si prohlédnete sopečnou činnost v akci. Na mnoha se můžete vydat až do bezprostřední blízkosti lávových polí a prožít tak jedinečný pocit jaký je snad možný pouze zde. Fakultativně výlet se zkušeným a specializovaným místním průvodcem k lávě do NP Volcanoes, let helikoptérou nad lávovými poli nebo lodí.

NP Volcanoes a sopka Kilauea.
Vydejte se kolem z tropického deštného ke kaldeře sopky Kilauea, kde nepřijdete o panoramatický pohled na tuto majestátní sopku. Prohlédnete si Národní park Volcanoes National Park, dvě vesnice pokryté lávou a mnoho dalšího.
Kilauea je činná sopka tyčící 1247 metrů nad mořem,, jedna z pěti štítových sopek, které spolu tvoří ostrov Havaj. V havajštině slovo kilauea znamená „stříkat“ nebo „hodně se rozšiřovat“. Je to jeden z nejaktivnějších vulkánů na světě a po úbočí sopky stále teče proud lávy. Podle havajské historie chrlí nepřetržitě lávu už od roku 1983, průměrně 400 tisíc m³ za den (a do roku 1995 tak přidala k ostrovu asi 200 hektarů nové země).

Termíny a ceny

20.07.2018 - 03.08.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

27.07.2018 - 10.08.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

03.08.2018 - 17.08.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

10.08.2018 - 24.08.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

17.08.2018 - 31.08.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

24.08.2018 - 07.09.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

31.08.2018 - 14.09.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

07.09.2018 - 21.09.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

14.09.2018 - 28.09.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

21.09.2018 - 05.10.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

28.09.2018 - 12.10.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

05.10.2018 - 19.10.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

12.10.2018 - 26.10.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

19.10.2018 - 02.11.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

26.10.2018 - 09.11.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

02.11.2018 - 16.11.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

09.11.2018 - 23.11.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

16.11.2018 - 30.11.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

23.11.2018 - 07.12.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

30.11.2018 - 14.12.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

07.12.2018 - 21.12.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

14.12.2018 - 28.12.2018, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

21.12.2018 - 04.01.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

28.12.2018 - 11.01.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

04.01.2019 - 18.01.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

11.01.2019 - 25.01.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

18.01.2019 - 01.02.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

25.01.2019 - 08.02.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

01.02.2019 - 15.02.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

08.02.2019 - 22.02.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

15.02.2019 - 01.03.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

22.02.2019 - 08.03.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

01.03.2019 - 15.03.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

08.03.2019 - 22.03.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

15.03.2019 - 29.03.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

22.03.2019 - 05.04.2019, cena od 83 690,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 690,- Kč
Příplatek za letenky sezóně od 27.6.-15.8. od cca 16 000,- Kč
Prodloužení: The Big Island (včetně letenek) od: 13 000,- Kč

Cena zahrnuje

* letenku Praha - San Francisco - Maui - Kauai - Honolulu - Los Angeles - Praha
včetně letištní tax a palivových příplatků
* ubytování v hotelech střední (3*) kategorie na bázi dvoulůžkových pokojů
* stravování: bez stravování (za příplatek snídaně)
* pronájem vozů na ostrové Maui, Kauai a Oahu střední kategorie (za příplatek vyšší kategorie) vč. komplexního pojištění
* pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* základní pojištění léčebných výloh
* volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)
* pohonné hmoty pro vůz, parkování
* poplatky za zavazadla, pokud jsou vybírány (platba na letišti)

Fotogalerie

Hawai - Ostrov Maui Hawai - Ostrov Maui Hawai - Ostrov Oahu Hawai - Ostrov Oahu Hawai - Ostrov Oahu Hawai - Ostrov Hawaii Hawai - Ostrov Hawaii Hawai - Ostrov Hawaii

Zeptejte se nás

Kontaktní informace
Pole označená * jsou povinná

Typ zážitku

Narozeniny netradičně

Oslava narozenin se může stát sama o sobě nezapomenutelnou díky netradičnímu místu, zážitku či dárku. Nechte se inspirovat.

Za jídlem a pitím

Vaše chuťové pohárky jsou zaplněné po okraj, ale žaludek je stále svěží. Poznávejte exotické země přes jejich kuchyni.

Pro dobrodruhy

Dobrodružství bez kompromisů. Hranice úspěchu a selhání je velmi tenká. Sáhnete si na dno fyzických i morálních sil.

Kontaktujte svého odborného konzultanta

+420 241 718 646

Napište nám