Velká cesta východní Kanadou a USA

  • Individuální dovolená na míru

Přehled

Po vlastní ose východní Kanadou (Montreal - Québec) a východním pobřeží USA - přes státy Massachusetts, New Hampshire, Maine, Vermont, Cape Cod, Rhode Island, Connecticut, New Jersey a New York.

Země
Kanada, Spojené státy americké
Typ zájezdu
Poznávací
Podtyp zájezdu
za přírodou, za mořem
Min. a max. velikost skupiny
bez omezení
Strava
Beze stravy
Nástupní země
Česká republika
Nástupní místo
Praha
Průvodce
Není nutný
Počet nocí
13
Typ dopravy
pravidelná letecká linka

Program

1. den: ✈ PRAHA - MONTREAL Kanada

Odlet z Prahy do Montrealu.
Ubytování v hotelu na 2 noci.

Montreal je druhým největším městem Kanady. Nachází se v podstatě na ostrově, který ohraničují dvě řeky – řeka Sv. Vavřince a Riviere des Prairies, a to mu dává velmi šarmantní ráz. Montreal se dá se svými obchody i kvalitními restauracemi přirovnat k modernímu evropskému velkoměstu. Z místní atmosféry je cítit duch francouzského kulturního dědictví. Místní lidé jsou uvolněnější a více si užívají života, než třeba obyvatelé Toronta. Po příjezdu se ubytujete a vydejte na prohlídku centra města.
Nejkrásnější část je staré město – Old Montreal. Jedná se o historickou oblast v centru města, kde můžete vidět například starý montrealský přístav. Dalším pěkným architektonickým kouskem je montrealská radnice (Hotel de Ville). Nachází se v blízkosti další turistické pamětihodnosti Place de Jacques Cartier. Později můžeme na chvíli posedět na trhu Bonsecours Market v některé ze zdejších kaváren. Nejnavštěvovanější památkou v této staré čtvrti je bazilika Notre-Dame. Je postavená v gotickém stylu a je inspirovaná katedrálou v Paříži. V Montrealu je celkově velké množství kostelů a spisovatel Mark Twain prohlásil, že v tomto městě není možné hodit cihlou, aniž byste nerozbili alespoň jedno okno kostela.

2. den: MONTREAL Kanada

Dnes si užijte volného dne v Montrealu, nabírejte síly po časovém posunu (+6 hod.), abyste byli připraveni na zítřejší začátek cesty po Kanadě a východním pobřeží USA.

3. den: MONTREAL - QUÉBEC Kanada

Ráno si v nedaleké autopůjčovně vyzvednete vůz v autopůjčovně.Následně vás čeká krásná cesta po východní straně řeky Sv. Vavřince přes malé vesničky a usedlosti do Québeku.
Nejhezčí část této cesty se nachází od Troís Riviéres, kde začnete získávat představu o tom, jakým dojmem působí venkov Québeku: kamenné domky se světlemodrými či plechovými střechami, kostely s postříbřenými věžičkami a všudypřítomné cantines, neboli přívěsy prodavačů hranolků.

Až dorazíte do Québeku, ubytujete se v příjemném hotelu v centru, pak se vydejte na prohlídku historické části. Od šestnáctého století byl Québec hlavním městem území Nová Francie, a tak má bohatou historii. Jeho centrum je zapsáno na seznamu kulturního dědictví Unesco. Značná část míst, která stojí za to vidět, se nachází v starém centru města, které se jmenuje Vieux-Quebec (Starý Québec). Ta je rozdělena na dvě části, na kopci je Haute-Ville (Vysoké město), a dole je Basse-Ville (Nízké město). Tyto dvě části jsou spojeny Escalier Casse-Cou neboli volně přeloženo jako schodiště zlámaných krků. Vás v tomto městě čekají 2 noci, budete tak míst dostatek času si projít ty nejzajímavější a nejkrásnější lokality a památky.

4. den: QUÉBEC Kanada

Dopoledne se vydejte na prohlídku města a nezapomeňte na plavbu po řece, díky ní tak poznáte Québec ze zcela jiného pohledu. Nejznámější atrakcí města je Chateau Frontenac , který leží v části Haute-Ville. Je to dominanta města. Ve skutečnosti je to hotel, vybudovaný železniční společností na přelomu devatenáctého a dvacátého století, která sem chtěla vozit a ubytovávat své zámožné pasažéry. Stojí na mysu, z něhož je krásný výhled na řeku Sv. Vavřince a široké okolí. Dalším místem k zastavení při procházce Haute-Ville je Observatoire de la Capitale – vyhlídková věž, která poskytuje pohled na celé město, je to dokonce jedna z nejvyšších budov v Quebecu.
V Basse-Ville je nejdominantnější náměstí Place Royale se sochou Champlaina, muže, který se jako první vylodil právě v této oblasti a založil zde první francouzskou osadu. Náměstíčko je opravdu malebné. V případě, že vám zůstane trochu volného času, vypravte se ke slavné katedrále sv. Anny v Beaupré (35 km od Québeku).

5. den: QUÉBEC - BAR HARBOUR (ME) Spojené státy americké

Dnes vás čeká náročný, takřka celodenní přejezd přes hranice USA, na dohled Nového Skotska, do Národního parku Acadia, ve státe Maine, který se nachází na pobřeží Atlantského oceánu.
Po příjezdu se ubytujete v hotelu, kde strávíte 2 noci.

Acadia - malý park s velkými krásami
Asi šest hodin jízdy severně od Bostonu, na ostrově Mount Desert Island, najdeme národní park Acadia. Rozkládá se podél drsného, rozeklaného a kamenitého pobřeží státu Maine. Ačkoli je park malý rozlohou – pouze 192 km² - řadí se k jednomu z nejnavštěvovanějších národních parků v celých USA.

6. den: NP ACADIA Spojené státy americké

Volný program a prohlídka parku.

Národní park Acadia se rozkládá v severovýchodní části státu Maine a je zároveň jeho jediným národním parkem. Pod jeho ochranou je velké území ostrova Mount Desert Island a další menší ostrůvky situované na pobřeží Atlantiku. Park dnes zaujímá plochu 123 km čtverečních a na jeho území najdete hory, pobřeží, lesy i čistá jezera.
K založení parku Acadia došlo v roce 1916, tehdy se však jmenoval Lafayette National Park. Najdeme zde i nejvyšší horu státu, nebo spíše kopec Cadillac Mountain měřící pouhých 510 metrů nad mořem. Ta se nachází na Atlantickém pobřeží, v místech kde se rozkládá i „fjord“ Somes Sound. Původně byla tato oblast porostlá hustým lesem, ale v roce 1947 park postihl rozsáhlý požár, po němž zde začala růst bříza, šedá osika a třešně.

Neodolatelnou atrakcí tohoto parku je blízkost lesa a zároveň i Atlantského oceánu. Obklopuje vás zde nádherná a nedotčená příroda, ke koupání láká písečná pláž Sand Beach. Voda zde však i během těch nejteplejších letních dní mívá pouhých 13°C. Za teplejší vodou se musíte vypravit k Echo Lake Beach. Jedním z nejkrásnějších ročních období je v národním parku Acadia podzim a babí léto, kdy se zdejší lesy promění v pestrobarevnou paletu. Během podzimu se zde dohromady mísí červená a oranžová barva javorů, zlaté a žluté odstíny osik a zelených bříz.

Od pobřeží vede vyhlídková cesta známá jako Loop Road. Směřuje na venkov a prochází kolem malebného dřevěného domku Jordan Pond Gate House, jenž nechal v roce 1932 postavit John D. Rockefeller. Zajímavým místem je bezesporu vodní nádrž Jordan Pond, která vznikla působením ledovce. Je poměrně hluboká a na jejím severním okraji se nachází dva kulaté vrcholky zvané Bubbles. Park si jako své útočiště zvolilo mnoho volně žijících živočichů jako jsou veverky šedé, bobři, černí medvědi, lišky, losi a vlci. Najdeme zde také velké množství zajímavých a vzácných rostlinných druhů.

7. den: ACADIA - LITTLETON (NH) Spojené státy americké

Dnes se rozloučíte s Np Acadia a vydáte se do New Hampshire, přesněji kolem pitoreskních městeček a vesnic do White Mountain, kde se mezi Conway a Lincoln nachází krásná scénická cesta. Odtud je to již jen co by kamenem dohodil do městečka Littleton, které patří mezi Top Ten Small Towns of America. Za zhlédnutí určitě stojí 200 let starý, nyní opravený mlýn.
Ubytování na 1 noc.

Nová Anglie (anglicky New England) je oblast, kterou tvoří šest států na severovýchodě USA. Spolu se Středoatlantickou oblastí tvoří severovýchod Spojených států, což je jeden ze 4 hlavních regionů Spojených států.
Mezi státy Nové Anglie patří: Maine, New Hampshire, Vermont, Massachusetts, Rhode Island a Connecticut. Největším městem je Boston.

Tuto oblast objevili Britové, byly zde založeny jejich první kolonie. Všechny zdejší státy se vyznačují vysokým procentem bělošského obyvatelstva, s výjimkou státu Connecticut, ležícího nedaleko města New Yorku, takže je zde pochopitelně větší různorodost obyvatelstva. Tato oblast se hodně podobá Evropě, obzvlášť Velké Británii.

Nová Anglie se vyznačuje malými farmami, roztroušenými uprostřed nízko se svažujících pahorků, zejména v oblasti Massachusetts. Divoké a rozmanité pobřeží státu Maine a šťavnaté louky rozkládající se ve státě New Hampshire, kde se pasou velká stáda skotu a ovcí, láká mnoho turistů.
Turisty zde ale také láká místní historie. Nachází se zde např. město Salem, proslulé honbou na údajné čarodějnice. Tímto místem se také inspiruje mnoho spisovatelů, ať už s jakoukoliv tématikou.

8. den: LITTLETON - BENNINGTON (VT) Spojené státy americké

Dnes se vydejte do města Bennington ve státě Vermont. Cestou se nachází mnoho malebných městeček (jako např. Franconia asi 4 km od Littletonu) a zejména krytých mostů, které jsou pro tuto oblast Spojených států velice typické.
Určitě byste na své cestě neměli minout Cornish, které bylo v 19. stol. oblíbené zejména mezi umělci. Mezi těmi nejznámějšími vynikal Augustus Saint-Gaudens (socha Lincolna) a při své návštěvě byste neměli vynechat ani nejdelší dřevěný krytý most v USA: Cornish-Windsor Bridge (137m).
Ubytování na 1 noc v městečku Bennigton (VT)

9. den: BENNINGTON - BOSTON (MA) Spojené státy americké

Dopoledne se vydejte na cestu do Bostonu. Cestou vás čekají krásné výhledy na velká zalesněná území, která jsou nejkrásnější na podzim; zejména hned na začátku cesty, kdy budete projíždět Green Mountain National Forest.
Až odpoledne dorazíte do Bostonu, vrátíte vůz a přesunete se do hotelu, kde strávíte 2 noci.

Boston, hlavní město státu Massachusetts a centrum Nové Anglie, hraje nezastupitelnou roli v americké historii. Byl založen roku 1630 a odehrála se zde klíčová událost americká revoluce - bostonský čajový dýchánek. Návštěva města je skoro jako procházka americkou historií, i díky tomu, že Boston byl v mnohém první.

10. den: BOSTON Spojené státy americké

Volný program - prohlídka města. Ať už si ho budete chtít projít sami, nebo budete chtít zajistit průvodce, dovolujeme si navrhnout procházku „Po stopách historie“Procházka začíná v městském parku nazvaném Boston Common. Ten dnes Bostoňanům slouží jako sportoviště, letní divadelní scéna nebo místo pro odpočinek během polední pracovní pauzy. Na pořádek zde dohlíží jezdecký oddíl bostonské policie. Naučná stezka vede nejenom přes několik historicky významných budov, jako například sídlo guvernéra a vlády, ale i přes tři hřbitovy, na nichž jsou pohřbeny významné osobnosti americké revoluce. Staré náhrobní kameny, porůznu naskládané vedle sebe, občas vzbuzují skoro posvátnou hrůzu, jednak kvůli tomu, jak významní lidé se pod nimi nachází, ale také svou pozoruhodnou výzdobou – kromě jmen zesnulých jsou na nich neuměle vyobrazeny i lebky nebo tváře andělíčků. Významný bod na historické procházce městem představuje Old State House, neboli bývalé sídlo místní vlády a také nejstarší budova ve městě. Tento domeček z cihel se krčí mezi okolními skleněnými mrakodrapy a připadá tak návštěvníkovi ještě menší, než ve skutečnosti je. Před jeho dveřmi se odehrál bostonský masakr, jedna z předzvěstí americké revoluce, a z jeho balkónu přečetl v roce 1776 plukovník Thomas Crafts Deklaraci nezávislosti. Od té doby se zde její slova opakují každý rok, 4. července na Den nezávislosti.

Faneuil Hall a Bunker Hill
Další zastávkou je Faneuil Hall – kdysi tržnice a místo pro setkávání zastupitelů města. Dnes slouží zejména jako centrum pro nákup turistických suvenýrů, ale tržnice nezmizela, přesunula se do tří dlouhých hal na náměstí za Faneuil Hall, kde je možné zakoupit vše od spodního prádla po místní kulinářské speciality. Naučná stezka dále pokračuje kolem dalších milníků americké historie až na Bunker Hill, kde se na začátku války za nezávislost odehrála významná bitva mezi koloniální a britskou armádou. Britové sice zvítězili, ale za cenu velkých ztrát a se zjištěním, že koloniální armádě nechybí velké odhodlání.

Loď jako srdeční záležitost
Procházka končí u fregaty USS Constitution – nejstarší aktivně sloužící válečné lodi na světě, která ovšem z přístavu vyplouvá pouze při zvláštních příležitostech. V mezičase slouží jako svědectví o dobách dávno minulých a návštěvníci mohou za doprovodu některého ze členů její posádky sestoupit do podpalubí a představit si, jak asi vypadal život na válečném plavidle. Prohlédnou si kapitánskou kajutu i houpací sítě pro běžnou posádku, sklad potravin a hlavně arzenál děl. Američané mají k této třístěžňové dřevěné lodi vřelý vztah, což naznačuje i to, že jí nazývají „Old Ironsides“, což lze parafrázovat jako „stará s železnými boky“, neboť se traduje, že díky důmyslné konstrukci odolával její trup dělovým koulím.

11. den: BOSTON - CAPE COD - RHODE ISLAND (RI) Spojené státy americké

Ráno si v autopůjčovně na letišti vyzvednete vůz. Odjezd ke Cape Cod a poté přesun do Newportu ve státě Rhode Island.

Dlouhý a úzký zahnutý poloostrov Cape Cod vybíhá na východě Spojených států daleko do Atlantského oceánu. Je součástí státu Massachusetts a na jeho špičce se rozkládá nejznámější a nejnavštěvovanější město Princetown. Za územím města pak už končí celý poloostrov a začíná nekonečný oceán.
Dnes již Cape Cod není ani tak poloostrovem, ale spíše ostrovem, jelikož byl v minulosti mezi ním a pevninou prokopán průplav. Dostanete se na něj tedy jedině po dvou mostech, což v oblasti způsobuje poměrně časté dopravní zácpy. Cape Cod je celkově velmi oblíbeným a vyhledávaným turistickým letoviskem, obzvláště v letních měsících. Lidé sem jezdí hlavně kvůli možnosti výletů na lodích na otevřený oceán, kde mohou pozorovat velryby, které zde po část roku žijí. Zdejší vody jsou totiž bohaté na plankton a různou mořskou faunu.

Oblast Cape Codu patří do Nové Anglie, která se vyznačuje poklidnou atmosférou, příjemnou architekturou, nedotčenou přírodou a historickým nádechem. Na poloostrově na návštěvníky navíc čekají ještě pěkné písečné pláže, na kterých se tyčí staré majáky. Zdejší krajina je protkána četnými pěšími stezkami nejrůznějších délek, které jsou poměrně nenáročné. Sportovně založení jedinci se zde tedy přijdou na své, stejně tak jako rybáři, kteří na Cape Codu najdou nejlepší místo pro rybolov na východním americkém pobřeží. Milovníci golfu si mohou užívat hru na některém z místních hřišť. Počasí na Cape Cod se o mnoho neliší oproti počasí v České republice, samozřejmě se zde ale projevuje vliv moře.

Z Cape Cod přejedete do státu Rhode Island. Celá tato oblast (Connecticut, Massachusetts, New Hampshire, Rhode Island, Vermont, Maine) je doslova poseta malebnými městečky a vesnicemi doslova jako vystřiženými z pohlednic. To celé umocňuje barevný podzim, který je zcela jednoznačně nejnavštěvovanějším obdobím v roce.
Ubytování na 1 noc.

Rhode Island dotýkající se Atlantského pobřeží (Nová Anglie) je svojí rozlohou (2730 km čtverečních) nejmenším státem Unie. Vtipálkové říkají, že jím projedete, ještě než dozní zvuk lusknutí prstů. To, že je Rhode Island tak malý, ale neznamená, že by nebyl hezký. Jeho krásná krajina uchvátí každého, navíc je ještě olemována krásnými plážemi a hezkými vesnicemi.

Rhode Island si pečlivě chrání svoje památky. Historie je pro tento stát velice důležitá a stará přístavní města, která pocítila jeho starostlivost, se tu dochovala nedotčená až do dnešní doby. Zářným příkladem jsou města Providence a Newport, které poskytují útočiště nejstarším budovám ve Spojených státech. Providence se značí vším, čím má, pokud město chce povýšit na velkoměsto. Malebná městská zástavba, historické čtvrtě s množství památek a monumentů, to vše Providence má. Navíc se zde nachází předimenzovaná vládní budova, jejíž kupole je jednou z největších na světě.

12. den: RHODE ISLAND - NEW YORK Spojené státy americké

Dnes Vás čeká poslední cesta podél pobřeží do New Yorku, kde na letišti Newark odevzdáte vůz a individuálně (taxi) přejedete do hotelu.
Ubytování na 2 noci.

13. den: NEW YORK Spojené státy americké

Volný program. Poznejte New York při procházkách Manhattanem, po Brooklynu, Queens, Staten Island a jiných místech s nezapomenutelnou atmosferou nebo nasedněte na Hop On- Hop Off autobus který Vás některými z těchto míst proveze. Zájemcům můžeme zajistit i komentované výlety s průvodcem ať už ve skupině nebo soukromé. Mezi místa, která byste při svých toulkách New Yorkem neměli vynechat, bude určitě také patřit výlet na Ellis Island se sochou svobody a vyhlídku z Empire State Building. Večer se pak můžete vydat na některý ze světových muzikálů na Broadway a večeři si dát při plavbě kolem Manhattanu. Stylové zakončení dne může být večerní výlet helikoptérou nad mrakodrapy.

14. den: ✈ NEW YORK - PRAHA Spojené státy americké

Odlet do Prahy.

15. den: PRAHA

Přílet

Termíny a ceny

20.06.2018 - 04.07.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

27.06.2018 - 11.07.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

04.07.2018 - 18.07.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

11.07.2018 - 25.07.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

18.07.2018 - 01.08.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

25.07.2018 - 08.08.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

01.08.2018 - 15.08.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

08.08.2018 - 22.08.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

15.08.2018 - 29.08.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

22.08.2018 - 05.09.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

29.08.2018 - 12.09.2018, cena od 83 090,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 83 090,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

05.09.2018 - 19.09.2018, cena od 76 980,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 76 980,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

12.09.2018 - 26.09.2018, cena od 76 980,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 76 980,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

19.09.2018 - 03.10.2018, cena od 76 980,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 76 980,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

26.09.2018 - 10.10.2018, cena od 76 980,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 76 980,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

03.10.2018 - 17.10.2018, cena od 76 980,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 76 980,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

10.10.2018 - 24.10.2018, cena od 76 980,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 76 980,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

17.10.2018 - 31.10.2018, cena od 76 980,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 76 980,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

24.10.2018 - 07.11.2018, cena od 76 980,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji 76 980,- Kč
Volitelné připojištění zájezdu (storno, zavazadla atd) 1 490,- Kč
Vízum (Esta) 450,- Kč

Cena zahrnuje

- letenky včetně letištních tax. v optimální knihovací třídě
- ubytování ve standardních hotelech a lodžích 3* na bázi dvoulůžkových pokojů / bez stravování.
- pronájem vozů střední kategorie z Montrealu do Bostonu a z Bostonu do New Yorku včetně pojištění
- základní pojištění léčebných výloh s krytím 5,4 mil. Kč.
- pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

- jednosměrné poplatky za pronájmy vozů: cca 500 CAD a 100 USD + daň
- vízum (ESTA) do USA, zařídíme za poplatek: 450 Kč/os.
- víza, (eTA) do Kanady, zařídíme za poplatek: 160 Kč/os.
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu): 1.490 Kč/os.
- vstupy do Národních parků:
- pohonné hmoty při pronájmu vozu, parkování, dálniční poplatky apod.

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Kontaktní informace
Pole označená * jsou povinná

Typ zážitku

Romantické pobyty

Maximální soukromí, romantické večeře, pečlivě vybrané hotely jen pro vás dva.

Za jídlem a pitím

Vaše chuťové pohárky jsou zaplněné po okraj, ale žaludek je stále svěží. Poznávejte exotické země přes jejich kuchyni.

Lovecké safari

Jen Vy, PH a nekonečná buš, ve které čeká vysněná trofej. Nedotčená příroda, skvělé jídlo a životní zážitky.

Kontaktujte svého odborného konzultanta

+420 241 718 646

Napište nám