Cesta kolem světa v soukromém letadle za 21 dní

  • Za krásami přírody
  • Pro dobrodruhy
  • Historie a tradice

Přehled

Vydejte se s Marco Polo na svou životní cestu kolem světa za 21 dní! Sbalte si kufry, vezměte pas a o zbytek se postaráme! Poletíte soukromým letadlem typu Boeing 767, kde budete mít naprosté pohodlí, vyhrazené sedadlo přímo pro vás, přátelskou atmosféru a tým, který se postará jak o vás, tak o veškeré cestovní formality. Během přeletů okusíte špičkovou kuchyni „v oblacích" zkušeného francouzského šéfkuchaře a také vybraná exkluzivní vína. Můžete si vybrat ze tří kategorií cesty, které se liší především v míře pohodlí v letadle, v kvalitě ubytování (4* či 5*) a stravování. V ceně je zahrnuta také plná penze a veškeré exkurze programu. Jako alternativy k plnému programu si můžete vybrat z dalších aktivit za příplatek. Budete cestovat v menších, nezávislých skupinách, což vám zajistí osobnější a příjemnější zážitek.

Země
Austrálie, Kambodža, Srí Lanka, Etiopie, Fidži, Izrael, Tanzanie, Spojené státy americké
Typ zájezdu
Poznávací
Podtyp zájezdu
dobrodružný, luxusní
Min. a max. velikost skupiny
bez omezení
Strava
Plná penze
Nástupní země
Česká republika
Nástupní místo
Praha
Průvodce
Anglicky hovořící
Počet nocí
20
Typ dopravy
vlastní

USA (Las Vegas) - Havaj – Fidži – Austrálie – Kambodža – Srí Lanka – Tanzanie – Etiopie – Izrael

Program

11. - 13. 11. LAS VEGAS Spojené státy americké

Po příletu z Paříže do Las Vegas se ubytujete a vyrazíte na prohlídku tohoto rušného města plné zábavy. Ocitnete se uprostřed jednoho z těch velkolepých amerických zážitků. Druhý den vás čeká prohlídka majestátného národního parku Grand Canyon (za příplatek se můžete proletět helikoptérou nad tímto úchvatným údolím či jako alternativu zvolit výlet do Death Valley). Večerní program zajišťuje fantastické představení Cirque du Soleil (Sluneční cirkus).

13. - 15. 11. HONOLULU (HAVAJ) Spojené státy americké

Z Las Vegas přeletíte přes Pacifik na Havajské ostrovy, kde vás po příletu čeká prohlídka hlavního města Honolulu na ostrově Oahu, včetně poznání ananasových plantáží. Následující den se vrátíte v čase do doby 2. světové války při návštěvě přístavu Pearl Harbour, odpoledne můžete strávit na světoznámé pláži Waikiki, nebo za příplatek navštívit NP Havajských sopek autobusem či helikoptérou. Večer bude zakončen večeří v Polynéském stylu s typickými havajskými tanci.

15. - 18. 11. FIDŽI Fidži

Z Havaje poletíte směrem ostrovy Fidži. Během letu překonáte mezinárodní datovou hranici a na Fidži tak přiletíte 16. odpoledne. Vítejte v Melanésii! Zbytek dne můžete strávit relaxováním na idylické tropické pláži. Následující den budete mít volno, které můžete využít k půldenní exkurzi po ostrově a poznat tak jeho vesničky, trhy a bujnou lesní krajinu (za příplatek).

18. - 21. 11. MELBOURNE (AUSTRÁLIE) Austrálie

Po této klidné destinaci v Melanésii navštívíte Austrálii a její kulturní město Melbourne, které je považováno za nejlepší město pro život na světě! Následující den vás čeká prohlídka vinic v údolí Yarra s ochutnávkou kvalitních místních vín. Jako alternativu k tomuto výletu můžete za příplatek zažít jednu z nejkrásnějších cest podél pobřeží Great Ocean Road, jejíž součástí je dominantní skalní útvar Dvanáct apoštolů.

  • Strava: snídaně - oběd - večeře

21. - 23. 11. KAMBODŽA Kambodža

Po Austrálii se přesunete do Asie, a to konkrétně do chrámového městečka Angkor v Kambodže. Budete mít možnost navštívit tento legendární chrámový komplex, a za příplatek ho dokonce uvidíte v helikoptéře v celé své kráse z ptačí perspektivy. Později vás v tomto chrámu čeká gala večer s typickým představením chrámových tanečnic.

23. – 25. 11. SRÍ LANKA Srí Lanka

Z Kambodži se přesunete na ostrov cejlonského čaje. Srí Lanka vás uchvátí svými čajovými plantážemi, barevnými trhy či koloniálními budovami. Proletíte se helikoptérou nad úchvatnou krajinou vlnících se zelených kopců. Navštívíte také tehdejší královské město domorodých obyvatel Kandy, a nevynecháte ani prohlídku významného Chrámu Buddhova zubu, jednoho z nejposvátnějších míst buddhismu.

25. – 27. 11. TANZANIE Tanzanie

Neuvěřitelná cesta pokračuje, přeletíte přes Indický oceán a přistanete v Africe pod horou Kilimandžáro v Tanzanii. Zažijete safari ve volné přírodě v tanzanském národním parku Ngorongoro. Uvidíte tzv. „Velkou pětku“, tedy slony, nosorožce, lvy, levharty a buvoly. V případě kategorie La Première navíc uvidíte safari v Národním parku Serengeti, a to i z ptačí perspektivy.

27. – 29. 11. ETIOPIE Etiopie

Z Tanzanie následuje krátký přelet do hl. města Etiopie Addis Abeba, kde vás čeká prohlídka města a památek. Následující den se vydáte po stopách lidstva náboženskou cestou, uvidíte křesťanské chrámy a archeologická naleziště zapsaná na seznamu UNESCO. Večer bude zakončen představením v podobě etiopských tanců, během kterých okusíte tradiční etiopskou kuchyni.

29. 11. – 1. 12. IZRAEL

Poslední zastávka při cestě kolem světa vás čeká v Izraeli a jeho světoznámém Jeruzalému. Zde navštívíte Davidovu věž, uvidíte světelnou show o historii města, budete mít panoramatický výhled na město z Olivového vrchu, nebude chybět ani návštěva Židovské čtvrti a Zdi nářků. Den bude zakončen slavnostní gala večeří. Poslední den stihnete ještě před odletem do Paříže prohlídku města Tel Aviv, případně se za příplatek můžete vydat do Betléma – údajného místa narození Ježíše Krista.

  • Strava: snídaně - oběd - večeře

Termíny a ceny

11.11.2018 - 01.12.2018, cena od 619 000,- Kč

PopisCena za osobuPočet osob
Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji (kategorie L’Espace Safrans) 619 900,- Kč
Příplatek za lepší kategorii (Le Club Safrans) 215 900,- Kč
Příplatek za nejluxusnější kategorii (La Première Classe) 701 900,- Kč

Cena zahrnuje

* Lety v soukromém letadle Paříž – Las Vegas - Honolulu – Nadi – Melbourne – Siem Reap – Colombo – Kilimandjaro – Addis Abeba – Tel Aviv – Paříž
* Služby šéfkuchaře, průvodců, koordinátorů, kameramana
* Ubytování v dvoulůžkovém pokoji v 5* nebo 4* hotelu dle kategorie cesty
* Plnou penzi vč. nápojů
* Veškeré transfery a dopravu
* Exkurze a výlety dle programu (autobus, minibus, loď, 4x4)
* Služby místních a anglicky mluvících průvodců
* Gala večery dle programu
* Pojištění léčebných výloh
* Zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* Letenka Praha - Paříž - Praha
* Nápoje krom zahrnutých v programu
* Spropitné a osobní výdaje

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Kontaktní informace
Pole označená * jsou povinná

Typ zážitku

Akční nabídky

Akční slevy, noci zdarma, last minute nabídky. To a mnohem víc najdete v této sekci

Za jídlem a pitím

Vaše chuťové pohárky jsou zaplněné po okraj, ale žaludek je stále svěží. Poznávejte exotické země přes jejich kuchyni.

Historie a tradice

Duše a srdce země se poznají podle tradic, řemeslného umu a umění. Okuste daleké země poznáním jejich tradic

Kontaktujte svého odborného konzultanta

+420 241 718 646

Napište nám