S českým průvodcem

CK Marco Polo Japonsko CK Marco Polo JaponskoChcete poznávat exotické kraje a mít veškeré služby v českém jazyce? Toto je řada zájezdů připravených pro vás.
Vždy s vámi cestuje náš produktový manažer, který je s vámi po celou dobu cesty již z Prahy a je vám k dispozici 24 hodin denně. Nemusíte se tak obávat, že místní průvodce odejde „po práci“ domů (ve 14 či 17 hodin) a vidíte ho až další den ráno. Náš kolega destinaci zná, mnohokrát ji navštívil a vezme vás večer do barů, kam chodí místní, ukáže vám i méně známá zákoutí města nebo jen doporučí místo pro vaši soukromou večeři.

Na našich cestách máte vždy garanci konkrétních hotelů. Ač se to nezdá v okamžiku přípravy cesty podstatné, na místě vám špatný hotel může zkazit celou dovolenou. Poloha hotelu a jeho zázemí pečlivě vybíráme. Hotely stejné kategorie se mohou kvalitou výrazně lišit. Čistota, pořádek, služby, vybavenost a údržba pokojů se liší hotel od hotelu a rok od roku. A jste-li v nějakém místě 2 noci, určitě nechcete bydlet na periferii, ale v centru dění. S námi máte možnost si ještě před cestou hotely, které platíte, prověřit na internetu. Když zaplatíte několik desítek tisíc za svoji dovolenou, chcete přeci vědět, kde budete bydlet a odpověď „v hotelu kategorie 3*“ by vám neměla stačit.

Peru - naše skupinka na raftech v Peru Peru - naše skupinka na raftech v PeruPoznejte cestování v malé skupince. Naše okruhy jsou plánované již od pouhých 4 klientů. Nikdy nepojede větší než 12-ti členná skupina. Nízký minimální počet účastníků je téměř jistota, že se vámi zvolená cesta uskuteční. Současně limitujeme maximální velikost skupinky tak, aby se zážitky z cestování blížily individuální turistice se všemi výhodami – osobní kontakt mezi průvodcem a vámi, flexibilní harmonogram programu zohledňuje vaše přání či rychlejší přesuny menšími auty. Díky této filozofii si můžete zájezd rezervovat exkluzivně pro sebe, svoji rodinu či přátele.

Velmi pečlivě připravujeme program tak, abyste hodně viděli, ale současně se dovolená nestala dostihovým závodem. Můžeme-li ušetřit čas, letíme a netrmácíme se celý den autem. Někdy se také delším přesunům nevyhneme, nicméně je kompenzujeme dny odpočinku. S námi vás nečekají každodenní mnohahodinové přejezdy, kdy celou dovolenou strávíte za oknem autobusu. Zážitky velmi detailně plánujeme tak, aby postupně gradovaly a představovaly vám zemi v určitém logickém pořadí. Postupně vás ponořujeme hlouběji a hlouběji do místních krás a reálií. Není naším cílem vám jen vše rychle ukázat, abyste si mohli zatrhnout, co všechno jste už viděli. Chceme vám zemi představit, abyste poznali její duši. To je naše filozofie malých skupinek. to se mi líbí, mám zájem o více informací