Individuální dovolená na míru

Chile individuálně s CK Marco Polo Chile individuálně s CK Marco PoloJiž přes 20 let si zakládáme na osobním kontaktu s našimi klienty. Navštívíte-li nás v naší kanceláři, ukážeme vám výhody dovolené na míru, kterou připravíme podle vašich přání. Nenutíme vás přizpůsobovat se našemu předtištěnému katalogu. Naopak se snažíme porozumět vaší představě ideální dovolené. U kávy nebo čaje, v soukromí a klidu, vám naši produktoví manažeři představí možné alternativy - vhodné destinace, typy hotelů, program a aktivity, časy letů a mnoho dalších detailů. Dovolenou pak trávíte jen vy s vaším průvodcem a cestujete, kdy chcete a jak chcete; jednoduše se celý program přizpůsobuje vašim přáním a náladám.

Jihoafrická republika - soukromé safari Jihoafrická republika - soukromé safariNaši produktoví manažeři s vámi dovolenou konzultují a především poslouchají vaše představy, cíle a očekávání, které se následně snaží naplnit. Způsobem naší práce se odlišujeme. U nás jste vždy v kontaktu s kolegy, kteří destinaci znají, procestovali ji a následně vaši dovolenou připravují. U nás nenajdete bariéru mezi tím, kdo vaši dovolenou připravuje a tím, kdo vám ji prezentuje. Víme, že dokonalá dovolená je o detailech. Vždyť „dokonalosti se dosahuje maličkostmi, ale dokonalost není maličkost“. Jen tak naplníme motto „dovolená na míru“.

Individuální dovolená na míru s CK Marco Polo Individuální dovolená na míru s CK Marco PoloJsme hrdí, že jako první na trhu jsme nabízeli klientům konečné ceny bez triků a fint, vždy naše klienty upozorníme na případná klimatická či jiná rizika a nikdy nedoporučujeme destinace v období špatného počasí. Věříme, že jenom tak si vzájemně vybudujeme dlouhodobý vztah a získáme vaši důvěru. A protože 80 % našich klientů se k nám vrací a cestuje s námi pravidelně, víme, že naše cesta je správná.to se mi líbí, mám zájem o více informací