Singles Collection pro sólo cestovatele

Single cestovatelé s CK Marco Polo Single cestovatelé s CK Marco PoloMáte rádi cestování, poznávání exotických zemí, setkávání s neznámými kulturami a lidmi, hledáte „svůj“ poznávací zájezd, ale nemáte parťáka, který by s vámi cestoval? Řada našich zájezdů „Singles Collection“ je stvořena právě pro vás. Poznávací zájezdy s českým průvodcem jsou určené pro sólo cestovatele, jednotlivce, nezadané či singles, kteří neradi cestují sami a hledají zájezd v menší skupince (6-10 osob). Poznáte exotické destinace ve společnosti stejně orientovaných lidí, kteří mají rádi společnost a cestování.

Chcete cestovat a poznávat, ale chybí Vám partner či parťák, který by jel s Vámi? Nechcete dělat "křena" ve výpravě tvořené téměř výhradně páry či rodinkami a hledáte malou partičku sobě podobných? Nechce se Vám připlácet za nevyužité lůžko a přitom si přejete mít pokoj sám/sama pro sebe? Chcete být hýčkána/hýčkán i během poznávací části pobyty v kvalitních konkrétních hotelích s podmanivou atmosférou? Preferujete asistenci kvalifikovaného pracovníka CK již od odletu z Prahy? Chcete pohodový program, který nebude formou dostihů, ale ukáže Vám to zásadní z přírodních a kulturních zajímavostí vybrané destinace? Pak neváhejte využít některý z řady našich zájezdů "Singles Collection".

Důvodů, proč naši klienti cestují sólo, je mnoho. Partner či partnerka cestování nemá rád nebo musí hlídat děti, domácího mazlíčka nebo obchod, přátelé neradi cestují, kamarád nedostal dovolenou a podobných důvodů je mnohem víc. Proto jsme vytvořili zájezdy pro sólo cestovatele (singles, nezadané nebo jakkoliv tento typ klientů nazveme). S námi nebudete cestovat ve skupině partnerských dvojic a rodin, které jsou logicky uzavřené do sebe a nemají zájem o navázání kontaktů s dalšími, ale poznáte svět ve skupince stejně zaměřených individuálních cestovatelů. Najdete tak otevřenou atmosféru a náladu poznat nové lidí, ze kterých se mohou stát přátelé. Nejsme seznamka, ale během cesty mohou vznikat i hlubší svazky. Vždyť všichni máme společnou lásku k cestování. Vydejte se na poznávací zájezd s námi bez příplatků za jednolůžkový pokoj.

Expedice nejen do Botswany

Expedice v náklaďáku jsou typické Singles Collection cesty Expedice v náklaďáku jsou typické Singles Collection cestyTéměř čtvrtinu území Botswany tvoří přírodní rezervace a tyto odlehlé oblasti divočiny jsou považovány za jedno z nejlepších safari v Africe. V průběhu našeho poznávacího zájezdu do Botswany se podíváte na solnou pánev Makgadikgadi a do delty Okavango, navštívíte i Moremi, Savuti, Chobe a proslulé Viktoriiny vodopády v Zimbabwe. Pocestujete opravdovým přírodním rájem pro každého cestovatele i fotografa. Naše safari v expedičním voze v divoké přírodě je jedinečným zážitkem, při kterém poznáte Botswanu ze velmi rozumnou cenu. Cesta v expedičním voze si žádá od účastníků jediné: být vybaveni flexibilním a otevřeným myšlením. Stanete se součástí malé skupinky podobně naladěných jedinců (velikost skupiny od 4 do 13 osob) a společně zažijete tu pravou africkou divočinu. Ve vybraných termínech pořádáme expedice ve skupince s českým průvodcem. Přečtěte si více o našich expedičních náklaďácích a dovolené v náklaďáku.