Jóga, relax, fitness

Naším rukopisem jsou již 20 let pohodlí, poctivost vůči vám, autenticita zážitků i nádech dobrodružství odrážející se v každém střípku vaší cesty. Každý dílek skládačky nazvané „dovolená“ je pro nás důležitý. Je jedno, zda stopujete zvířata v Keni, dobýváte Antarktidu na lyžích, pádlujete na kajatu po zátoce Halong, vydáváte se na trek do panenské přírody Barmy, stoupáte k Machu Picchu nebo týden pracujete se svými dětmi jako ranger v africké buši. Vždycky zažíváte nezapomenutelné okamžiky a jedinečné momenty překvapení a radosti. Vaše zážitky a úsměvy jsou naší odměnou a naplněním. Nyní vám je přinášíme blíž pro snazší orientaci a výběr.

Cestujte za svými sny a přáními. My se pokusíme vás k nim inspirovat a následně je zprostředkovat. Přinášíme vám jedinečný způsob výběru dovolené – najděte si svoji exotickou cestu podle způsobu cestování, očekávaného zážitku nebo příležitosti. Již nemusíte hledat svá cestovatelská přání procházením nekonečného seznamu destinací, chytněte svůj sen a my vám ukážeme, kde všude ho můžete zažít.

podle typu dovolené

Individuální dovolená na míru

Chile individuálně s CK Marco Polo Chile individuálně s CK Marco PoloJiž přes 20 let si zakládáme na osobním kontaktu s našimi klienty. Navštívíte-li nás v naší kanceláři, ukážeme vám výhody dovolené na míru, kterou připravíme podle vašich přání. Nenutíme vás přizpůsobovat se našemu předtištěnému katalogu. Naopak se snažíme porozumět vaší představě ideální dovolené. U kávy nebo čaje, v soukromí a klidu, vám naši produktoví manažeři představí možné alternativy - vhodné destinace, typy hotelů, program a aktivity, časy letů a mnoho dalších detailů. Dovolenou pak trávíte jen vy s vaším průvodcem a cestujete, kdy chcete a jak chcete; jednoduše se celý program přizpůsobuje vašim přáním a náladám.

více informací

Luxusní cestování

Thajsko - Phuket Thajsko - PhuketNeradi děláte kompromisy a rádi se obklopujete kvalitním a luxusním zbožím a službami? Kolekce luxusního cestování je přesně pro vás. Když si kupujete Rolls Royce či Mercedes, tak také nepřemýšlíte, zda je v autě klimatizace a elektrické ovládání oken. Vybíráte si odstín dřeva do interiéru a zajímáte se o chov hovězího, ze kterého se vyrábějí potahy na sedadla a palubní desku. To je kolekce luxusního cestování a luxusních zájezdů s Marco Polo.

více informací

S českým průvodcem

CK Marco Polo Japonsko CK Marco Polo JaponskoChcete poznávat exotické kraje a mít veškeré služby v českém jazyce? Toto je řada zájezdů připravených pro vás.
Vždy s vámi cestuje náš produktový manažer, který je s vámi po celou dobu cesty již z Prahy a je vám k dispozici 24 hodin denně. Nemusíte se tak obávat, že místní průvodce odejde „po práci“ domů (ve 14 či 17 hodin) a vidíte ho až další den ráno. Náš kolega destinaci zná, mnohokrát ji navštívil a vezme vás večer do barů, kam chodí místní, ukáže vám i méně známá zákoutí města nebo jen doporučí místo pro vaši soukromou večeři.

více informací

podle zážitku

Africké safari

Jihoafrická republika, Krugerův park - Sabi Sabi Jihoafrická republika, Krugerův park - Sabi SabiBrzy ráno, ještě za tmy nasedáte do otevřeného jeepu, posilněni silnou kávou vyrážíte na ten nejafričtější zážitek – safari. Po nekonečné noci plné neznámých zvuků, které pronikaly skrz zdi vašeho bungalovu a téměř vám nedovolily usnout, vás vítá probouzející se buš. Cítíte chladný ranní vzduch, který slibuje vysokou aktivitu zvířat, a na obzoru sledujete, jak se probouzí oranžové slunce. Cítíte jeho první slabé paprsky tepla na tváři. Ranger ozbrojený puškou vypráví své příběhy s divokými zvířaty a stopař, který sedí na sedátku v předu na kapotě auta, šeptá: lions!!! Začíná to pravé safari. Lev nás s největší pravděpodobností už chvíli sleduje... Uvidíme i my jeho? I slon se dokáže v buši schovat za ten nejmenší keř a neslyšně okolo vás projde, co teprve lev, jehož barva splyne s barvou vysoké suché trávy... Projíždíme korytem vyschlé řeky, sledujeme jeho stopy a nakonec máme štěstí. Lev se objevuje jen několik metrů od nás.... I takhle může vypadat ráno v Africe. Poznejte Afriku na některém z našich poznávacích zájezdů do Afriky. Africké safari máme rádi a i proto nabízíme poznávací zájezdy na safari již 20 let. Věříme, že naše zkušenosti a znalosti jsou i vaší výhodou.

Co také můžete na safari zažít? Přečtěte si reportáž z jednoho dne na safari na portálu novinky.cz. Je to příběh velmi africký. A může se to stát i vám.

více informací

Aktivní dovolená, treky, koně

Antarktida Marco Polo Int. Antarktida Marco Polo Int.Svět je nádherné místo na poznávání neznámého. A poznávat svět v rytmu rychleji tlukoucího srdce, se svrběním v dlaních nebo třesoucím se dechem; zkrátka s trochu vyšší hladinou adrenalinu, to je řada zážitků s nádechem dobrodružství. Nepřinášíme vám na našich zájezdech extrémní dobrodružství, spíše citlivě dávkujeme adrenalin s odpočinkem a pohodlným zázemím. Je přeci tak příjemné večer posedět u sklenky dobrého vína a prožívat dobrodružství uplynulého dne.

Treky, trekking, hiking, procházka... je úplně jedno, jak tomu budeme říkat. Poznejte ta nejkrásnější místa v Evropě nebo exotických zemích a prošlapte se k zážitkům. Jen při treku navštívíte místa jiným utajená, jen při treku vnímáte detaily, barevné odstíny, zvuky a vůbec přírodu okolo vás. Trek sám o sobě je zážitek a rádi bychom vám představili místa, která považujeme za jedinečná a úžasná. Můžete vyrazit na odpoledne nebo na několik dní. Každý moment se stane nezapomenutelnou částí zájezdu ať je to v Norsku, Jižní Africe, Peru, Argentině nebo Barmě.

více informací

Expedice v náklaďáku

Afrikou v nákláďáku Afrikou v nákláďáku

Napište si o tištěný katalog nejkrásnějších expedičních cest po Africe. Rádi vám ho poštou pošleme. Na výběr máte mnoho zemí i termínů.Pro dobrodružné duše a milovníky africké divočiny jsme připravili kolekci expedičních cest do Jižní Afriky, Mosambiku, Botswany, Namibie, Ugandy a Keni s Tanzanií. Pro úspěch expedice vám stačí otevřená mysl a chuť zažít skutečnou Afriku. Odměnou je blízký kontakt s přírodou, až intimní setkání s divočinou, vnímání afrických vůní a barev. Expedice vás povedou mimo turistické trasy, budete uprostřed skutečné divočiny. Přečtěte si více o dovolené a expedici na náklaďáku do do Jižní Afriky nebo Keni a Tanzanie. Nechte Afriku obejmout vaši duši. Afriku poznáváte z náklaďáku, pěšky i na vodě. Ubytování je v příjemných lodgích, popř. ve stanech (tam, kde je opravdová divočina bez infrastruktury). Podívejte se na pět důvodů, proč vyrazit do Afriky v náklaďáku na zájezd nebo si přečtěte více o dovolené v náklaďáku.

více informací

Golf

Golfové zájezdy s CK Marco Polo Golfové zájezdy s CK Marco PoloGolfové zájezdy a cestování za golfem je pro nás koníčkem. Máme tento sport rádi a stále pro vás hledáme nová hřiště, nové destinace a ty nejkrásnější jamky, které vám chceme ukázat. Už jste viděli 600m dlouhý (nebo spíše vysoký) 3-par? Vyzkoušeli jste linksový St. Francis a jeho 4-par naslepo, kdy jen jihoafrický černoušek mává zelenou nebo červenou vlajkou místo volání "fore"? Hráli jste na hřišti, kde jste se neodvážili do roughu, protože tam může být had? A jak byste řešili situaci, kdy vám míček z fairwaye odnese pavián? I to mohou být golfové zážitky.

více informací

Historie a tradice

CK Marco Polo Int cestování za kulturou Barma CK Marco Polo Int cestování za kulturou BarmaRádi cestujete, ale shon poznávacích zájezdů, adrenalinové atrakce a sportovní výkony nejsou vaší představou báječné dovolené? Řada zážitků a zájezdů nazvaných „kultura a tradice“ mohou být tím pravým. Poznejte exotické země přes jejich historii, památky, folklór, tradice a kulturní zvyklosti. Každá oblast a každý národ má své tradiční tance, kroje, hudbu nebo kuchyni. Vychutnávejte a poznávejte místní zvyky prostřednictvím obyčejů. Poznávací zájezdy za kulturou a historií poodhalí podstatu a duši nejen zemí, ale i regionů, otevřou vrátka k dědictví národností a kmenů. I takové cestování dokáže být plné napějí, mystiky a bájí.

více informací

Jóga, relax, fitness

Kola, auta, motorky

CK Marco Polo CK Marco PoloZažili jste ten pocit, kdy celý svět jste jen vy, silnice a kola pod vámi? Vnímáte pouze vibrace motoru a všechny smysly se soustředí na následující zatáčku. Sledujete okolní krajinu a čas se zastavil. Každý okamžik je nezapomenutelný, žádná sekunda se nedá zopakovat. To jsou zážitky v pohybu na našich zájezdech a není podstatné, zda jedete na kole, motorce či ve sportovním autě. Můžete být mezi toskánskými vinicemi, ve švýcarském horském průsmyku, v indických Himalájích nebo na jihoamerických pláních. Poznávací zájezdy s vůní benzínu vás pokaždé překvapí něčím jedinečným a neočekávaným.

více informací

Lovecké safari

CK Marco Polo Lovecké safari Jihoafrická republika CK Marco Polo Lovecké safari Jihoafrická republikaLovecké zájezdy mají své kouzlo. Buš šumí, suchá tráva sahá až do pasu a pomalu se pohupuje v lehkém vánku, motor auta již dávno vychladl a vy stále čekáte na očekávaný zvuk nebo pohyb. Od brzkého budíčku už uteklo několik hodin. Napětí roste. Okolní krajina vám splývá do mnoha odstínů žluto-hnědé. Váš „PH“ (professional hunter) náhle zbystří a položí vám klidně ruku na rameno: „Look, three o´clock“. Otáčíte hlavu vpravo a je tam. Tráva se pohnula v jiném rytmu a PH okamžitě zaznamenává pohyb. Přichází ON, na kterého čekáte, kvůli kterému jste cestoval přes půl světa. Pomalu přiložíte svůj Blaser…

více informací

Pobytové zájezdy za odpočinkem

CK Marco Polo pobytové zájezdy CK Marco Polo pobytové zájezdyOdpočinek je potřeba a správně odpočívat je umění. Hledáte místo, kam odletíte za sluncem, mořem a odpočinkem? Místo, kde vybalíte kufry a vyběhnete na pláž? Místo, kde si dopoledne zajdete na masáž, odpoledne si dáte drink a před večeří třeba zahrajete tenis; a to vše bude jen pár kroků od sebe? Prostě plánujete odpočinkovou pobytovou dovolenou bez stěhování a přesunů? Pak jste na správném místě. Naše pobytové zájezdy jsou připraveny pro váš zasloužený odpočinek.
Hotely pečlivě vybíráme a hodnotíme, aby nabízely dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Nabízíme hotely, které známe, navštívili jsme je a můžeme je doporučit. Nesnažíme se mít nejširší nabídku na trhu; máme nabídku, která je prověřená a vyzkoušená.

více informací

Potápění

CK Marco Polo Int. Potápění CK Marco Polo Int. PotápěníSlunce se akorát vylouplo z moře nad obzor a začíná pálit … jedete na člunu po nekonečné mořské pláni a přemýšlíte, jaký život vás dnes pod hladinou moře očekává. Člun zpomaluje, jste připraveni, výstroj je zkontrolovaná, je tedy čas se přesvědčit na vlastní oči… klesáte podél korálové stěny do modré hlubiny a proti vám plave opačným směrem želva, která se potřebuje nadechnout a směřuje k hladině. Padáte hlouběji skrz hejna pestrobarevných korálových rybiček a užíváte si ten neopakovatelný stav beztíže a klid pod vodní hladinou.

více informací

Pro dobrodruhy

CK Marco Polo South Georgia Antarktida CK Marco Polo South Georgia AntarktidaBěžné cestování je pro vás nuda, hotely opovrhujete a hledáte netradiční zážitky naplněné 100% adrenalinem? Bungee jumping, trek pod Mt. Everest nebo heliskiing jsou zábava pro holky? Pak toto je řada zážitků pro vás. Jen VY, vaše kondice a odolnost. Žádné zázemí, žádný záložní tým a žádný náhradní plán. Každé vaše malé selhání, fyzické i psychické, může ohrozit na životě nejen vás, ale i tým okolo. Chyby nejsou povolené. Máte dostatek síly a odvahy? Pak jste tu na správném místě.

více informací

Vlakem luxusně

Luxusní cestování vlakem s CK Marco Polo - Rovos Luxusní cestování vlakem s CK Marco Polo - RovosNastupte do vlaku a tím vstupte doby romantického cestování, éry koloniální slávy, komorníků v bílých rukavičkách a elegantního vystupování. Vratíte se do doby, kdy vlak byl luxusem pro tehdejší smetánku a i cesta samotná byla společenskou událostí. Vzpomenete si na dobu Hercula Poirota a slavné cesty Orient Expressem.

Dnešní luxusní vlaky navozují podobnou atmosféru koloniální éry. Každý vůz je ručně vyroben a luxusní kupé (obvykle jsou pouze dvě v každém vagonu) s vlastní koupelnou, postelí večer vyhřívanou elektrickou dečkou, zlatem zdobenými kohoutky a luxusními dekoracemi, vás vrátí do doby romantického cestování. Vrátíte se do časů, kdy i cesta byla cílem a místem setkávání smetánky tehdejší doby. V elegantním jídelním voze se podávají vytříbená jídla na porcelánovém nádobí a stříbře. Večeře je příležitostí k setkání ve společenském oděvu stejně jako před 100 lety.

více informací

Za jídlem a pitím

CK Marco Polo Int. gurmetské cesty CK Marco Polo Int. gurmetské cestyK cestování patří jídlo; a dobré jídlo je kořením cest. Vždyť poznávat exotické země přes speciality místní kuchyně může být zábavné i poučné. Na mnoho míst zavzpomínáte i po mnoha letech přes chutě, vůně a barvy jedinečných specialit.
Pohádková, pikantní, kořeněná, voňavá, barevná… taková může být kuchyně na cestách. Sbíhají se vám sliny už při listování jídelním lístkem. Váš pohled laská výzdoba a úprava restaurace. Pozorní číšníci plní přání dřív než je vyslovíte. A co teprve, když máte hotový „poklad“ na talíři před sebou. I oči hltají a vychutnávají každý každičký kousek šťavnatého masa, každou kostičku zeleniny, každou kapku omáčky. Když je celé představení u konce, říkáte si: mé chuťové pohárky jsou přejedené, ale žaludek se cítí skvěle. I to jsou gurmetské zážitky. Naším cílem je uchvátit Vaše chuťové představy a ne jen zaplnit žaludek.

více informací

Za krásami přírody

Reunion je exotická příroda s francouzským šarmem, CK Marco Polo Reunion je exotická příroda s francouzským šarmem, CK Marco PoloPříroda je úžasná fascinující směs rozmanitostí, barev, vůní a tvarů. Fantazie matky přírody je nekonečná. Ta nejkrásnější přírodní místa na světě jsou tak jiná a přitom tak stejná. Všechna mají jedno společné - když je uvidíte, zatají se vám dech a tiše vydechnete: „uff“. A není důležité, zda se jedná o štít horského masívu, nekonečné pláně, tropickou džungli nebo palouček za lesem.

Odhalte některá tajemství přírody společně s námi. Chceme vám ta nejkrásnější místa světa ukázat v pohodlí a klidu bez stresu a námahy. Naší snahou je, abyste všemi smysly vnímali právě a jen atmosféru místa, kouzlo okamžiku, jeho náladu… a uložili si je do paměti. Vždyť to jsou právě „fotografie“ uložené do paměti, pro které cestujeme. Nechte se inspirovat námi, zážitky ze zájezdů „za krásami přírody“ budou inspirovat vás.

více informací

podle příležitosti

Akční nabídky

Akční nabídky a zájezdy CK Marco Polo Akční nabídky a zájezdy CK Marco PoloHledáte-li jedinečný poměr mezi cenou a kvalitou, pak je tato část naší nabídky určena pro Vás. V našich akčních zájezdech najdete ty, které se odlišují od běžné nabídky a nabízejí něco navíc - noci zdarma, slevy za včasnou rezervaci, slevy na ubytování, akční nabídky letenek a mnoho dalšího. Tyto zájezdy uspokojí každého, kdo hledá dovolenou za jedinečnou cenu a rád se tak přizpůsobí vybrané destinaci a termínu. Odměnou pak je cena, která se už nemusí opakovat.

více informací

Narozeniny netradičně

CK Marco Polo Int. narozeniny netradičně CK Marco Polo Int. narozeniny netradičněSlavit narozeniny každý rok je příjemná tradice. Narozeniny jsou současně poměrně banální důvod k oslavě. Sejde se rodina a přátelé u slavnostního oběda, pak přípitek... a dárek je milým zpestřením. Radost obdarovaného i darujícího bonusem.
Co ale zapomenout na zažité zvyklosti a oslavit životní výročí netradičně? Posezení s přáteli, rodiči, partnerem nebo dětmi je určitě jedinečné a příjemné, ale k takovému setkání nejsou narozeniny potřeba. Opusťme zaběhlé pořádky. S přáteli a rodinou můžeme posedět jindy a nepotřebujeme k tomu narozeniny jako důvod pro setkání. Co spojit narozeninovou oslavu s netradičním místem, netradičním zážitkem, netradičním předáním dárku… prostě netradiční oslavou.

více informací

Rodinná dovolená

CK Marco Polo Int. rodinná dovolená CK Marco Polo Int. rodinná dovolenáRodinná dovolená je malým svátkem. Při společně stráveném čase jsou úsměvy dětí tou nejkrásnější odměnou. A proč nedopřát sobě i dětem co nejvíce důvodů pro úsměv během společné rodinné dovolené. Aktivně strávený čas plný společných zážitků je i vaší odměnou.
Rodinná dovolená není jen o správně zvoleném hotelu či destinaci, to považujeme za samozřejmé. Čas strávený s těmi nejbližšími je především o společných zážitcích, které nás naplňují i dlouho po návratu domů. Nechte se inspirovat k rozumným i bláznivým nápadům.

více informací

Romantické pobyty

Romantické pobyty s CK Marco Polo nejsou jen bílé pláže Romantické pobyty s CK Marco Polo nejsou jen bílé plážeCelý svět jste jen Vy dva… a v povzdálí lidé, kteří plní vaše přání. Romantické cesty nejsou běžné zájezdy. Stejně jako není svatební cesta s tou nejkrásnější ženou na světě běžnou dovolenou; stejně jako rozhodnutí požádat svoji milovanou o ruku je prvním krokem na dlouhé cestě; stejně jako oslava výročí seznámení či sňatku patří k nezapomenutelným datům; vždy si podobná příležitost žádá velmi privilegované prostředí a pozornost. To máme na mysli v řadě našich romantických cest. Středem jste Vy dva a tomu se přizpůsobí zážitky, tempo programu, pečlivě vybírané restaurace i hotely.
Požádejte svoji milovanou o ruku při soukromé večeři servírované na pláži pod noční oblohou, uprostřed africké buše nebo v egyptské pyramidě otevřené jen a pouze pro vás dva. Vypravte se na svatební cestu, která se stane nezapomenutelným začátkem společného života. My budeme pouze neviditelným džinem, který splní všechna vaše přání a překvapí splněním i těch nevyslovených.

více informací

Singles Collection pro sólo cestovatele

Single cestovatelé s CK Marco Polo Single cestovatelé s CK Marco PoloMáte rádi cestování, poznávání exotických zemí, setkávání s neznámými kulturami a lidmi, hledáte „svůj“ poznávací zájezd, ale nemáte parťáka, který by s vámi cestoval? Řada našich zájezdů „Singles Collection“ je stvořena právě pro vás. Poznávací zájezdy s českým průvodcem jsou určené pro sólo cestovatele, jednotlivce, nezadané či singles, kteří neradi cestují sami a hledají zájezd v menší skupince (6-10 osob). Poznáte exotické destinace ve společnosti stejně orientovaných lidí, kteří mají rádi společnost a cestování.

více informací