Španělsko

Španělsko - Ibiza Španělsko - IbizaNavštívit Španělsko znamená poznat některý z mnoha jedinečných regionů. Málokdo může po první návštěvě země na Pyrenejském poloostrově říci, že Španělsko zná. Španělsko jsou tak odlišné regiony Katalánsko, Baskicko, Mallorca nebo Kanárské ostrovy. Ani jazykově není země jednotná a katalánština, baskičtina nebo galicijština nemají s klasickou španělštinou mnoho společného. Ve Španělsku najdete vyprahlé hory a náhorní plošiny stejně jako zelená údolí a mořské pláže. To vše je završené zasněženými vrcholky Pyrenejí. Města jako Madrid nebo Barcelona dýchají atmosférou a zdejší večery mají nádech nekonečných večírků. I proto může být každá návštěva Španělska jedinečná a zajímavá.

Dovolená na Mallorce s CK Marco Polo Dovolená na Mallorce s CK Marco Polo Dovolená na Mallorce s CK Marco Polo Dovolená na Mallorce s CK Marco Polo

Vaši dovolenou rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy s průvodcem. Zájezdy do Španělska na míru i skupinové zájezdy pořádáme již více než 20 let. Je na vás, zda zvolíte poznávací zájezd do Španělska s českým průvodcem, individuální poznávací zájezd do Španělska s místním průvodcem, golfový zájezd do Španělska anebo máte raději pobytové zájezdy do Španělska s odpočinkem. Také golf ve Španělsku má své kouzlo. Zájezdy do Španělska pořádáme již přes 20 let.

Dovolená ve Španělsku je jako stvořená pro aktivní trávení volného času stejně jako poklidné strávení dovolené na pláži nebo s golfem. Španělsko zve k poznávání historických měst, ke golfu až po seznámení se s plážemi. Dovolená ve Španělsku je o odpočinku, golfu, relaxaci, poznávání přírody a historie a o klidu. Dovolená ve Španělsku, poznávací dovolená i golfová dovolená nejen v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit pečlivou přípravou zájezdu a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Španělska nebo dovolené s golfem. Jsme specialisté na individuální dovolenou na míru, tedy dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam. Golf ve Španělsku snese ta nejpřísnější měřítka.

Průvodci a mapy