Egypt

Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po Nilu Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po NiluEgypt je země s tisíciletou historií a možná proto nám odkrývá tu zvláštní tajuplnou atmosféru, která v nás vyvolává úctu a respekt. Může nás udivit znalost přírodních zákonů našich předků před několika tisíci lety. Obrovské sochy, překrásně zdobené stěny chrámů nás usvědčují o tom, že naši předci měli obrovský cit pro umění. U úpatí pyramidy se můžete zamýšlet nad tím, jak je možné vystavět něco tak dokonalého a monumentálního jako je Cheopsova pyramida. V egyptských městech najdete nejmodernější civilizaci používající luxusní výrobky moderního světa, ale také opravdovou chudobu, ve které obyčejný chléb znamená život.

Osud egyptské krajiny závisel po celá tisíciletí na nilských záplavách. Nil poskytuje díky svojí vodě dary k obživě. Plavba na Nilu vám poskytne uvolnění a odpočinek s překrásnými pohledy na staroegyptské chrámy. Nebo si můžete vychutnat magické kouzlo pouště a o to víc také oceníte nádheru barev a života v oázách. I přes nelehký boj o přežití v poušti se budete neustále setkávat s upřímnými úsměvy Egypťanů a s jejich neutuchající, neúmornou energií, přivádějící vás někdy k šílenství.

Pobřeží Rudého moře vám poskytne odpočinek, stejně jako nepřeberné množství aktivit. Nejúžasnější z nich je asi pozorování podmořského života. Pestré rybky proplouvající mezi nádherně zabarvenými koráli vás jistě nenechají chladnými. Dávejte však pozor a snažte se být co nejvíce šetrní k tomuto pohádkovému království, které se vytvářelo tisíce let a poskytuje útočiště tisícům druhů živočichů.

Rozhodně se nevrátíte domů z cest po Egyptě bez zážitků. Budete nasáklí atmosférou starověkého Egypta a Vaše vzpomínky z dobrodružné návštěvy Egypta, kde je opravdu co poznávat, vám navždy zůstanou. A stojí to opravdu za to.

Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po Nilu Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po Nilu Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po Nilu Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po Nilu Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po Nilu Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po Nilu

Soukromá meditace v pyramidě

Soukromá meditace v pyramidě v Gíze s CK Marco Polo Soukromá meditace v pyramidě v Gíze s CK Marco PoloKáhira znamená pro většinu cestovatelů především prohlídku pyramid v Gíze. Takovou prohlídku můžete zažít v rychlosti zvenku. Obejdete pyramidu kolem dokola a podíváte se na ni z nejbližší vyhlídky. Druhou, o trochu lepší možností, je vnitřní prohlídka, kdy se dá sestoupit pod pyramidy do sálů a zde strávit pár okamžiků… doslova pár okamžiků, protože kvůli vydýchanému vzduchu a velkému množství turistů, zamíříte raději na povrch. My dokážeme zprostředkovat ještě další možnost, která je nesmírně intimní, opravdová a jedinečná. Tím pravým zážitkem je individuální prohlídka vnitřní části pyramidy. Budete sami jediní návštěvníci pyramidy. Právě v tomto okamžiku pocítíte mimořádnost tohoto místa a energii, kterou pyramida vyzařuje. Ticho, tisíciletá historie a jen vy… I takový umí být Egypt.to se mi líbí, mám zájem o více informací

Luxusní plavba na Nilu

Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po Nilu Dovolená v Egyptě s CK Marco Polo nejsou jen pláže Rudého moře, ale i meditace v pyramidě či luxusní plavba po NiluPlavba po Nilu není výlet jen o památkách, které během plavby můžete vidět, ale především o uceleném zážitku, o atmosféře a pocitu jedinečnosti. Atmosféra lodi, krásné kajuty, výborné jídlo, pozorný servis a služby v kombinaci s výjimečnými historickými památkami jsou zážitky, na které se nezapomíná. Východy i západy slunce nad Nilem a rybářské osady a pole podél jeho toku dodají plavbě lesk a romantický nádech. Atmosféra u večeře na palubě lodi sama o sobě vzbuzuje pocity luxusu 20. let minulého století.
Plujete z Luxoru po proudu. Plavíte se vždy přes den, vyrážíte na krátké výlety v malých skupinkách k významným historickým památkám, jako jsou Karnak, Údolí králů, Hatšepsutin chrám anebo třeba Kóm Ombó. A nechce-li opustit loď na výlet, je připravena horní paluba, kde je příjemný bazén a lehátka pro vaši relaxaci.

Přečtěte si více o plavbě na Nilu na portálu novinky.czto se mi líbí, mám zájem o více informací

Dovolená s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na individuální zájezd na míru nebo připravíme zájezd v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do Egypta nebo poznávací zájezd. Poznávací zájezd do Egypta s CK Marco Polo vám představí Egypt z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do Egypta pořádáme již více než 20 let.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování do Egypta a dovolená v Egyptě tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená v Egyptě a především rodinná dovolená v Egyptě má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování do exotických zemí. Rodinná dovolená v Egyptě je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Dovolená v exotice i rodinná dovolená v exotické zemi má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené do Egypta nebo rodinné dovolené do exotických zemí. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy