USA, Havaj, Bahamy

USA s CK Marco Polo USA s CK Marco PoloDo USA cestují turisté ze dvou hlavních důvodů: aby viděli americká velkoměsta a aby viděli nádhernou přírodu. Cestování po Americe vám také poněkud pozmění pojmy jako "blízko" a "daleko". Vzdálenosti jsou relativní a „za rohem“ znamená něco mezi 3 - 4 hodinami jízdy.

Mezi nejnavštěvovanější americká města bezesporu patří New York, San Francisco a Los Angeles. Dalšími lákadly jsou Boston, Philadelphia, Chicago, Atlanta, New Orleans, Miami, Houston, Dallas, Seattle a další. Ve všech těchto městech najdete nepřeberné množství muzeí, divadel, kin, historických památníků a parků. Naprosto samostatnou kapitolou je americká příroda. Můžete si vybrat mezi subtropickým pobřežím mexického zálivu, pouští v Nevadě, prériemi, rozeklanými horami na západním pobřeží, arktickou tundrou na Aljašce - co hrdlo ráčí. Kvůli ochraně přírody bylo zřízeno i velké množství národních parků (Yellowstonský N.P. je nejstarším národním parkem na světě vůbec) - nejznámějšími a nejnavštěvovanějšími parky jsou pravděpodobně Grand Canyon, Yellowstone, Yosemite N.P., Sequoia N.P., na východním pobřeží je to pak Acadia N.P.

Politicky k USA patří také ostrovní území Havaj a Bahamy. Představte si pláže, tyrkysové moře, míchané koktejly…

USA s CK Marco Polo USA s CK Marco Polo USA s CK Marco Polo USA s CK Marco Polo USA s CK Marco Polo USA s CK Marco Polo

Dovolená s CK Marco Polo znamená, že vždy přemýšlíme o detailech, které rozhodují o spokojenosti našich klientů. Můžete cestovat na individuální zájezd du USA na míru nebo připravíme zájezd v malé skupince s českým průvodcem, vždy ale přemýšlíme za vás a o vašich přáních. A není důležité, zda se jedná o pobytový zájezd do USA (Florida, Las Vegas či New York) nebo poznávací zájezd do USA. Poznávací zájezd do USA s CK Marco Polo vám představí USA z různých úhlů pohledů, ubytování je zajištěno v ověřených hotelech a součástí ceny zájezdu jsou i pečlivě plánované zážitky. Poznávací zájezdy i pobytové zájezdy do USA pořádáme již více než 20 let. Zájezd do USA není jen New York, ale užijte si dovolenou na Floridě v Universal Studios, v Las Vegas či jinde. A co třeba zájezd do národních parků USA nebo na Aljašku.

Průvodci a mapy