Německo

Rujána, kam kdysi mířili každé léto tisíce Čechů za mořskými vodami Baltu, bývala ztělesněním ideálu rodinné dovolené. Od té doby už nějaký čas uběhl a Rujána, a s ní celé Německo, upadli v zapomnění. Znáte snad někoho, kdo byl v Německu na dovolené?

A přitom Německo umí nabídnout nesmírně bohatou škálu vyžití. Okusit tu lze kulturní dědictví s 4.000 muzei, která vás vtáhnou do úžasného světa dějin, techniky, umění či přírody. Třeba Německé muzeum v Mnichově vystavuje jednu z nejvýznamnějších expozic techniky na světě… Navštívit je možné německá města zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO, zaposlouchat se do vážné hudby na některém z mnoha festivalů a mnoho dalšího.

Pro milovníky aktivní dovolené jsou tu Bavorsko a Sasko. A to nemusíte jezdit daleko. Garmisch-Partenkirchen na úpatí Zugspitze patří k nejatraktivnějším oblastem Bavorských Alp. Nabídne skvělé vyžití pro milovníky pěší horské turistiky nebo cyklistiky. Po sportovním dni je čas na odpočinek a relaxaci v lázních či dobré restauraci. V samotném srdci Bavorska leží přírodní park Altmühltal. Se svými téměř 3000 km² je jedním z největších přírodních parků Německa a je také rájem pro všechny, kteří si chtějí užít aktivní odpočinek v pohádkově krásné krajině. Kouzlo přírody, tradice vinařství, životní optimismus a romantiku řeky objevíte také v Saském Polabí při cyklistických výpravách.

Cyklistika v Německu je samostatná kapitola. Ze 200 dálkových cyklostezek vedoucích různými regiony není snadné vybírat: ambiciózní cyklista se možná bude chtít vyšplhat na vrcholky Alp, cyklista požitkář zamíří spíše k vinohradům. Pro rodiny jsou ideální například stezky podél říčních toků. Využijte na své cestě po německých městech a regionech více než 70 000 km cyklistických stezek.

Tropical Islands

Výlet do Tropical Islands s CK Marco Polo je skvělý tip na rodinný výlet Výlet do Tropical Islands s CK Marco Polo je skvělý tip na rodinný výletNavštivte s námi největší tropický svět v Evropě, který leží nedaleko Berlína. Že v Čechách prší, je tma, zima a sychravo? V Tropical Islands najdete jiný lepší svět – teplotu vzduchu 26 °C, tropické vlhké klima, písečnou pláž u „moře“ s vodou teplou 31°C a spoustu zábavy pro děti i dospělé… a určitě tu neprší.

Tropický ostrov je vybudován na ploše 66 000 m2 v největší samonosné hale na světě, do které by se poskládalo osm fotbalových hřišť nebo Eiffelovka.

Najdete zde opravdový deštný prales s více než 50 000 rostlinami, např. banánovníky, kávovníky nebo skutečnou mangrovovou lagunu, ve které žijí nejrůznější druhy ryb a želv. Některé stromy dosahují výšky až 18 metrů. Mezi největší atrakce bezesporu patří Jižní moře a laguna ostrova Bali s opravdovou písečnou pláží. Na pláži jsou k dispozici lehátka, nechybí ani velký dětský bazén s nejrůznějšími atrakcemi pro děti. Tropickou vesnici tvoří originální stavby vytvořené v Thajsku, na Borneu nebo Bali. Jednotlivé budovy slouží jako restaurace nebo tzv. lodge, ve kterých je možné se ubytovat. Mezi další atrakce patří tři tobogány, z nichž na tom nejvyšším se dosahuje rychlosti až 70 km/h. Dále zde najdete velký dětský areál s prolézačkami, trampolínami a jinými dětskými atrakcemi. Mezi nejnovější atrakce Tropical Islands patří tzv. African Jungle Lift – lavice, která vás vyveze do výšky 20 metrů a pak vás volným pádem pustí dolů. V areálu je rovněž možné zahrát si minigolf, nakoupit suvenýry či se nechat vynést do výšky balonem. to se mi líbí, mám zájem o více informací

Výlet do Tropical Islands s CK Marco Polo je skvělý tip na rodinný výlet Výlet do Tropical Islands s CK Marco Polo je skvělý tip na rodinný výlet Výlet do Tropical Islands s CK Marco Polo je skvělý tip na rodinný výlet Výlet do Tropical Islands s CK Marco Polo je skvělý tip na rodinný výlet Výlet do Tropical Islands s CK Marco Polo je skvělý tip na rodinný výlet Výlet do Tropical Islands s CK Marco Polo je skvělý tip na rodinný výlet

Incentivní cesty do Německa

Incentivní zájezd pro firmy od CK Marco Polo Incentivní zájezd pro firmy od CK Marco PoloNenechte se zmást nudnou německou povahou. Německo může být skvělým tipem pro firemní incentivní cestu a teambuilding. Připravíme program na míru podle vašich přání - závod Berlínem v Trabantech, týmové hledání pokladu v zákoutích Berlína, poznání města na kole, objevování historického Dusseldorfu přes jeho bary a kavárny, návštěvu a testování leteckého simulátoru ve Frankfurtu, kurzy a soutěž v malování, hru v sochání v ledu, závod youngtimery údolím podél Rýnu... a mnoho dalších nápadů pro váš teambuilding. to se mi líbí, mám zájem o více informací

Vaši dovolenou rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy s průvodcem. Zájezdy na míru i skupinové zájezdy pořádáme již více než 20 let. Je na vás, zda zvolíte zájezd do Německa (Tropical Islands) s českým průvodcem, individuální zájezd do Tropical Islands anebo máte raději pobytové zájezdy s odpočinkem v přírodě. Pobytový zájezd do Tropical Islands má své kouzlo. Zájezdy do Tropical Islands pořádáme již mnoho let.

Průvodci a mapy