Řecko

Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco PoloNajde se někdo, kdo sám nikdy v Řecku nebyl nebo Řecko nenavštívil alespoň někdo z jeho známých? Asi jen velmi obtížně budeme takového člověka hledat. Kdekdo Řecko zná, každý slyšel vyprávět zkazky a anekdoty o řecké „pracovitosti“, „pořádku“ či „účetnictví“. A kdo neslyšel, ten určitě ochutnal Metaxu, olivy nebo alespoň tzatziky. Někdy se nám zdá, že Řecko je náš těsný soused, o kterým každý den slyšíme v hospodě… to myslíme dobrého souseda, který se rád usměje, pomůže, rád podebatuje a pokud může, pozve nás k sobě domů. Řecko je plné vášní, vůní, chutí, zábavy a slunce.

Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku na Krétě s CK Marco Polo Dovolená v Řecku s CK Marco Polo Dovolená v Řecku s CK Marco Polo Dovolená v Řecku CK Marco Polo Dovolená v Řecku CK Marco Polo

Vaši dovolenou v Řecku (především na Krétě) rádi zajistíme na klíč nebo můžete cestovat na naše připravené zájezdy s českým delegátem. Zájezdy na míru i skupinové zájezdy pořádáme již více než 20 let. Pobytové zájezdy v Řecku a na ostrově Kréta s odpočinkem pořádáme pro naše klienty již mnoho let. Pobytové zájezdy na Krétu připravujeme s citem pro detail a pečlivě vybíráme nabízené hotely. Luxusní hotely nabízející jedinečný poměr cena - kvalita máme osobně prověřené.

Dovolená je odměna za celoroční práci. Cestování a dovolená tak musí být plné odpočinku, relaxace a klidu. Dovolená a především rodinná dovolená v Řecku má přísná kritéria pro spokojenost a splněná očekávání při cestování. Rodinná dovolená v Řecku je složitější o to, že je třeba naplnit přání nejen rodičů, ale i dětí. Kolekce našich rodinných hotelů tak nabízí automaticky dětská jídla, zdarma postýlky, kočárky a další vybavení. Pokoje jsou prostorné a dětský koutek a zábava samozřejmostí. Dovolená i rodinná dovolená v Řecku má skrytá úskalí, která dokážeme odhalit a vaši dovolenou připravit ke spokojenosti vás – našich klientů. Zkuste CK Marco Polo při plánování své dovolené nebo rodinné dovolené na Krétu. Jsme specialisté na dovolenou na míru, tedy dovolenou nebo rodinnou dovolenou podle vašich představ. Rádi zajistíme i vaši dovolenou v Evropě nebo rodinnou dovolenou ve Středomoří a nejen tam.

Průvodci a mapy