Pohodová dovolená v Řecku - CK Marco Polo

Apartmány A.Ša

Termín:24.10. (Ne) - 31.10. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:982014

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 4 480 Kč

Poloha
jsou to kompletně vybavené 2-5 lůžkové apartmány s možností dalších lůžek formou pohodlných rozkládacích křesel. Každé apartmá má k dispozici komfortní sociální zařízení, velmi dobře vybavenou kuchyni či kuchyňský kout včetně lednice, mikrovlnné trouby a veškerého kuchyňského nádobí. Součástí zařízení jsou nové televize SAT/TV, v roce 2020 připojené na DVB-T2, možnost připojení na internet do bezdrátové sítě WIFI vlastním PC, fen, osušky, ručníky atd. Jeden z apartmánů je bezbariérový. Kapacita penzionu je maximálně 29 osob – 20 pevných lůžek a max. 9 přistýlek. V přízemí objektu je k dispozici pro klienty sklípek, sloužící jako společenská místnost. Ve vedlejší budově je nově zřízen krásný dětský koutek pro děti do 7 let s pohádkovými motivy medvídka Pú, víly Amálky a krtečkem. V dětském koutku najdete hračky, prolézačky, omalovánky a další. Děti si zde mohou hrát, malovat i odpočívat. Na dvorku je pro naše nejmenší připraveno dětské hřiště se skluzavkou, pískovištěm, houpačkami, trampolínou a pro dospělé klienty je zde k dispozici venkovní gril.
Ubytování
AP 1 (byt 1+0) dvoulůžkový apartmán v přízemí. Jsou zde dvě pevná lůžka s možností jedné přistýlky. K dalšímu vybavení AP patří oddělený kuchyňský kout včetně lednice a mikrovlnné trouby. Sociální zařízení s WC a vanou.

AP 2 (byt 1+1) tento prostorný bezbariérový apartmán je v přízemí. Je zde oddělená ložnice se dvěma lůžky – manželská postel s možností dvou přistýlek. Ve druhé místnosti je kuchyně uzpůsobená pro vozíčkáře a méně pohyblivé klienty. Bezbariérové sociální zařízení je s WC a se sprchou.

AP 3 (byt 2+kk) v 1. patře, je zde dvoulůžková ložnice – manželská postel s možností jedné přistýlky a obývací místnost se dvěma pevnými lůžky, dále plně vybavený oddělený kuchyňský kout a sociální zařízení s WC a sprchovým koutem.

AP 4 (byt 1+1) v 1. patře, je zde oddělená dvoulůžková ložnice - manželská postel, ve druhé velké místnosti se nachází plně vybavená obývací kuchyň se dvěma pevnými lůžky a jedno pohodlné rozkládací křeslo, které slouží jako přistýlka. Sociální zařízení je vybaveno WC a rohovou vanou.

AP 5 (byt 1+1) ve 2. patře, z tohoto apartmánu je hezký výhled do okolí. Vybaven je dvoulůžkovou ložnicí – manželská postel s jednou přistýlkou a kuchyní s možností jednoho rozkládacího lůžka. Sociální zařízení je s WC a vanou.

AP 6 (byt 2+1) ve 2. patře s hezkým výhledem do okolí. Je zde oddělená ložnice s manželskou postelí s možností jedné přistýlky, obývací pokoj se dvěma pevnými lůžky a další přistýlkou, dále plně vybavená kuchyň s možností jedné přistýlky a sociální zařízení s WC a vanou.
Stravování
vlastní
Slevy
senioři v měsících IV., V., VI., X., XI., XII. cena 2.000 Kč/os./týden
dítě do 6 let na přistýlce platí 250 Kč/os/noc, zapůjčení dětské postýlky a židličky, parkoviště - zdarma
Vybavení a služby
televize, SAT, internet (bezdrátová síť WiFi), fen, osušky, ručníky
parkoviště zdarma
Klient je povinen zaplatit místní poplatek z pobytu ve výši 20 Kč/den za dospělou osobu, děti do 18 let, osoby starší 70 let a držitelé průkazu ZTP neplatí. Poplatky se platí na místě u pí. správcové
Doprava
vlastní
Vzdálenosti
Apartmány leží 100 m od centra
600 m sjedovka
13 km Zadov
Děti
sleva dítě do 6 let, k zapůjčení zdarma postýlka a dětská židlička,
nově vybudovaný velmi hezký pohádkový dětský koutek s předmístností pro rodiče,
ve dvoře objektu je pro děti nově vybudované hřiště s houpačkami, domečkem, skluzavkou, pískovištěm, šplhadlem a v létě je pro děti k dispozici nafukovací bazének.
Výhody a nevýhody
Kompletní vybavení v centru Kašperských Hor, ubytování i na libovolný počet dní.
Předností penzionu je, že leží v klidné ulici v blízkosti centra, kde je mnoho lákadel (např. cukrárna, restaurace, kosmetika, masáže, výborná kafeterie,...)
Možnost domácích mazlíčků.
Skupinám k dispozici společenská místnost v objektu - sklípek.
Další informace
Velikonoční svátky 1.4.-5.4.2021
cena za pevné lůžko 560 Kč/os/noc a přistýlka 360 Kč/os./noc

Silvestr
od 26.12.-2.1.2022 - pobyt na minimálně 5 nocí
cena za pevné lůžko 600 Kč/os/noc a přistýlka 350 Kč/os./noc
pronájem celého objektu 70 560 Kč/ 7 nocí pro 24 osob
Tip
Slevy pro seniory ve vybraných měsících!
Po celý rok pobyt pro rodiny s malými dětmi
Poloha
Kašperské Hory leží v jihozápadních Čechách na Šumavě v okresu Klatovy. Obec vznikla na přelomu 13. a 14. století. Leží v nadmořské výšce 750 m n. m. a žije zde téměř 1 600 obyvatel. V Kašperských Horách se nachází mnoho významných historických památek, zvláště cenný je gotický kostel sv. Mikuláše s unikátními nástěnnými malbami, dále arciděkanský kostel sv. Markéty, poutní kostel P. Marie Sněžné a historická budova radnice. V centru města, na náměstí, které v roce 2016 prošlo velice zdařilou rekonstrukcí, můžeme navštívit Muzeum Šumavy, kde jsou instalovány stálé přírodovědecké a historické expozice. Také tu najdeme Muzeum motocyklů, kde si můžeme prohlédnout největší tuzemskou soukromou sbírku historických modelů a expozici České hračky. Kašperské Hory jsou díky své jedinečné poloze na samém kraji Národního parku Šumava centrem celoroční rekreace. Od jara až do podzimu láká návštěvníky tohoto krásného kraje množství turistických a naučných stezek, vedoucích přímo z centra Kašperských Hor. V docházkové vzdálenosti 4 km se nachází hrad Kašperk nebo 400 m od hradu vzdálený tzv. Pustý hrádek, odkud je nádherný výhled do okolí. Na své si přijdou milovníci cykloturistiky, v zimě běžkaři i lyžaři. Pro turisty o prázdninách jezdí v pravidelných intervalech Ekobus s možností přepravy kol do vrcholových částí Šumavy do středisek Srní, Modrava a Kvilda. Nachází se zde také lyžařský vlek pro nenáročné a střední lyžaře, který je uměle zasněžován. 13 km od Kašperských Hor je známé lyžařské středisko Zadov. V měsíci září a říjnu si jistě přijdou na své vášniví houbaři. V neposlední řadě se Kašperské Hory díky své popularitě v poslední době stávají zajímavým místem pro milovníky dobrého jídla, kávy a piva. Je zde například vyhlášený Café Nebespán, či pražírna kávy Rosta, Hotel Kašperk nebo Kašperskohorský pivovar.
Sport
cykloturistika, turistické stezky, lyžování (běžky i sjedovky), houbaření
východiště pro krásné výlety po Šumavě

Apartmány A.Ša

destinace: Česká republika, Jižní Čechy a Šumava, Kašperské Hory

termín:24.10. (Ne) - 31.10. (Ne) 2021 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Apartmány A.Ša
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK A.Ša s.r.o. IČO: 01638114
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...