Pohodová dovolená v Řecku - CK Marco Polo

Hotel St. Nicolas Bay Resort *****

Termín:09.07. (Čt) - 19.07. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:11 dní, 10 nocí

ID hotelu:412994

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 84 480 Kč

Poloha
Velmi pěkný hotelový komplex butikového stylu St. Nicolas Bay je situován v zeleni na klidném místě přímo u soukromé písečné pláže v nádherném zálivu na severovýchodě Kréty. Nachází se necelé 2 kilometry od přístavního městečka Agios Nikolaos, které patří k nejvyhledávanějším místům na Krétě.
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, mramorová koupelna, samostatné WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky, smart SAT/TV s hudebním kanálem, CD a DVD, telefon, wifi, trezor a minibar, Nespresso kávovar, balkón nebo terasa, možnost ubytování v privátních vilách se soukromými bazény - ceny na vyžádání
Stravování
polopenze formou bufetu, možnost dokoupení obědů
Popisy pokojů
Classic dvoulůžkový pokoj s omezeným výhledem na mořeInteriér 29 m², klimatizované, moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou a oddělené WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě. Pro rodiny lze vyžádat sousedící pokoje.Classic junior suita výhled na moře Interiér 32 m², klimatizované junior suity s možností přistýlky, koupelna se sprchou nebo jacuzzi vanou, oddělěné WC, balkón nebo terasa, výhled na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.Classic jednoložnicová suita výhled na mořeInteriér 40 m², klimatizované suity s obývací ložnicí a oddělenou ložnicí, koupelna s masážní sprchou a jacuzzi, prostorný balkón nebo terasa, výhled na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti. Classic studio privátní bazén výhled na mořeInteriér 40 m², moderně zařízené klimatizované studio typu open plan, koupelna s masážní sprchou a jacuzzi, terasa s pohodlným venkovním nábytkem a lehátky, privátní bazén velikosti 30 m² v květnu a říjnu vyhřívaný, výhled na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.Club studio privátní bazén výhled na mořeInteriér 40 m², moderně zařízené klimatizované studio typu open plan, koupelna s masážní sprchou a jacuzzi, terasa s pohodlným venkovním nábytkem a lehátky, privátní bazén velikosti 30 m² v květnu a říjnu vyhřívaný, výhled na moře. Club luxury servis. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.Club jednoložnicová suita privátní bazén výhled na mořeInteriér 40 m², klimatizované suity s obývací ložnicí a oddělenou ložnicí, koupelna s masážní sprchou a jacuzzi, prostorný balkón nebo terasa, privátní bazén velikosti 30 m² v květnu a říjnu vyhřívaný, výhled na moře. Club luxury servis. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.Club junior suita venkovní JacuzziInteriér 35 m², klimatizované junior suity typu open plan, ložnice s obývací částí, mramorová koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, balkón s jacuzzi, lehátky a slunečníkem, panoramatický výhled na moře. Club luxury servis. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.Vila Thalassa (3 ložnice) privátní bazén výhled na moře Interiér 155 m², luxusní dvoupodlažní vila, v přízemí jedna ložnice a obývací pokoj, koupelna s WC, dvě ložnice v patře, druhá koupelna s WC, soukromá zahrada 210 m², bazén 55 m² v květnu a říjnu vyhřívaný, panoramatický výhled na moře. Max. obsazenost 5 dospělých osob a 1 dítě.
Cena zahrnuje
  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
  • transfery,
  • místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám .

Hotel St. Nicolas Bay Resort *****

destinace: Řecko, Kréta, Agios Nikolaos

termín:09.07. (Čt) - 19.07. (Ne) 2020 (11 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Hotel St. Nicolas Bay Resort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...