Pohodová dovolená v Řecku - CK Marco Polo

Absolute Kiotari Resort ****

Termín:15.05. (So) - 29.05. (So) 2021

změnit termín

Délka pobytu:15 dní, 14 nocí

ID hotelu:948266

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 34 590 Kč

Poloha
Absolute Kiotari Resort se nachází na klidném místě na jihu ostrova, pouhých 100 metrů od pláže a přibližně 600 metrů od vesničky Kiotari. Proslulý Lindos je odsud vzdálený 17 kilometrů a hlavní město 55 kilometrů. V okolí hotelu i přímo v Kiotari najdete pohodové taverny, pizzerie a různé obchůdky. Transfer z letiště trvá asi hodinu.
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s king size manželskou postelí, koupelna se sprchou, WC, SAT/TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, malá lednička, trezor, wifi zdarma, individuálně ovládaná klimatizace, útulný balkón s venkovním posezením

možnost bytování v junior suitách a suitách s bazénem i pro rodiny s dětmi

Stravování
polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení plné penze
Cena zahrnuje
  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
  • místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj standard Interiér 19 m², pokoje byly kompletně zrekonstruované, vybavené king size manželskou postelí, koupelna se sprchou, WC, SAT/TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, malá lednička, trezor, wifi zdarma, individuálně ovládaná klimatizace, útulný balkón s venkovním posezením a výhledem do zahrady, pokoje se nachází v prvním nebo druhém patře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 infant.Dvoulůžkový pokoj superior Interiér 20 - 23m², pokoje byly kompletně zrekonstruované, vybavené king size manželskou postelí, koupelna se sprchou, WC, SAT/TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, malá lednička, trezor, wifi zdarma individuálně ovládaná klimatizace, útulný balkón s venkovním posezením a výhledem do zahrady, pokoje se nachází v prvním nebo druhém patře. Některé pokoje mají pohovku. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 infant.Junior suita Interiér 23 – 26 m², pokoje byly kompletně zrekonstruované, vybavené king size manželskou postelí, koupelna se sprchou, WC, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, malá lednička, trezor, wifi zdarma, individuálně ovládaná klimatizace, útulný balkón s venkovním posezením a lehátky a výhledem do zahrady, pokoje se nachází v prvním nebo druhém patře. Některé pokoje mají rozkládací lůžka. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 infant nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.Suita s privátním bazénem Interiér 32 - 37 m², pokoje byly kompletně zrekonstruované, vybavené king size manželskou postelí s možností přistýlek, koupelna se sprchou, WC, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, malá lednička, trezor, wifi zdarma, individuálně ovládaná klimatizace, útulný balkón s venkovním posezením, terasa s lehátky a privátním bazénem, suity se nachází v přízemí a jsou patrové. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 infant nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Absolute Kiotari Resort ****

destinace: Řecko, Rhodos, Kiotari

termín:15.05. (So) - 29.05. (So) 2021 (15 dní, 14 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Absolute Kiotari Resort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...