Pohodová dovolená v Řecku - CK Marco Polo

Hotel Skiathos Princess *****

Termín:05.06. (Pá) - 16.06. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:411427

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 38 050 Kč

Poloha
Moderní hotel Skiathos Princess Resort zasazený v upravené zahradě se nachází přímo na písečné pláži Agia Paraskevi, asi 6 kilometrů od hlavního města a 8 kilometrů od letiště. Na pláži široká nabídka vodních sportů nebo možnost pronájmu lodí.
Ubytování
elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, pantofle, telefon, wifi, trezor, minibar, balkón nebo terasa, možnost ubytování v suitách a rodinných pokojích
Stravování
snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří
Cena zahrnuje
  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Popisy pokojů
Club dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady Interiér 28 m², elegantně zařízené klimatizované pokoje s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.Club dvoulůžkový pokoj superior boční výhled na moře / výhled na moře Interiér 28-30 m², elegantně zařízené klimatizované pokoje v 1. nebo 2. patře s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.Premier deluxe dvoulůžkový pokoj výhled moře Interiér 32 m², elegantně zařízené klimatizované pokoje ve vyšším patře s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.Premier junior suita privátní bazén výhled na moře Interiér 40 m², elegantně zařízené klimatizované suity v přízemí s dvoulůžkem a obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.Premier rodinný pokoj privátní zahrada výhled zahrada Interiér 40 m², elegantně zařízené klimatizované rodinné pokoje v přízemí s 2x dvoulůžkem vedle sebe a obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, prostorná privátní zahrada. Max. obsazenost 4 osoby.Premier deluxe rodinný pokoj privátní zahrada nebo balkón výhled zahrada Interiér 48 m², elegantně zařízené klimatizované rodinné pokoje v přízemí s dvoulůžkem a obývací částí, další ložnice s dvěma lůžky oddělená dveřmi, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, prostorná privátní zahrada. Max. obsazenost 4 osoby.Premier deluxe junior suita výhled moře Interiér 48 m², elegantně zařízené klimatizované suity s ložnicí a king size postelí, oddělená obývací část dveřmi s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.Premier deluxe suita výhled moře Interiér 62 m², elegantně zařízené klimatizované suity ve vyšším patře, ložnice king size postelí, oddělená obývací část dveřmi s rozkládací pohovkou, dvě koupelny s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, prostorná terasa. Max. obsazenost 3 osoby.Premier dvouložnicová suita s jacuzzi výhled moře Interiér 120 m², elegantně zařízené klimatizované suity ve vyšším patře, dvě ložnice oddělené dveřmi, obývací část s posezením, dvě koupelny, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, prostorná venkovní terasa s posezením a jacuzzi. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.Premier dvouložnicová suita privátní bazén výhled moře Interiér 150 m², elegantnzařízené klimatizované suity v přízemí, dvě ložnice oddělené dveřmi, obývací část s posezením, dvě koupelny, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, prostorná venkovní terasa s privátním bazénem. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.
Cena nezahrnuje
  • transfery,
  • místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám .

Hotel Skiathos Princess *****

destinace: Řecko, Skiathos, Agia Paraskevi

termín:05.06. (Pá) - 16.06. (Út) 2020 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Hotel Skiathos Princess
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...